mail@urok-ua.com

Квілінг майстер – клас: мистецтво створення 3-D квітів

Життєрадісний і яскравий букет, виготовлений своїми руками в техніці квілінг, здатен прикрасити будь-який будинок. Така чудова композиція здатна порадувати і здивувати, а також стати відмінним подарунком, який до того ж виготовлений своїми руками.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цікавим для дітей є такий вид робіт як аплікація у техніці квілінг. Квілінг дуже цікава та доступна для дітей техніка. Квілінг не тільки цікавий, а ще й має неабияке значення для розвитку творчих здібностей особистості. Дуже цікава презентація. Дякую.

  2. Автор публікації надає до нашої уваги творчу роботу з виготовлення квітів у техніці “квілінг”. Поетапне зображення виготовлення квітів допоможе детально пояснити дітям хід роботи. Кінцевий результат на фото вражає Дякую.

  3. Квіти – це хороша, в будь-яку пору весняна ідея для подарунка, прикраси інтер’єру. Техніка “квілінг” сама по собі дуже оригінальна. Ви представили чудесні матеріали з історії цього творчого методу, алгоритм поетапного виконання завдання. Мабуть, діти із задоволенням працюють на заняттях, маючи таку яскраву й цікаву наочну базу.