super@urok-ua.com

Літературний вечір пам’яті Олександра Гріна «Зроби диво, якщо можеш». 8 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: Літературний вечір пам’яті Олександра Гріна «Зроби диво, якщо можеш». 8 клас
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Староостропільське НВО "Дошкільний заклад, ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує літературний вечір пам’яті Олександра Гріна для 8 класу під назвою «Зроби диво, якщо можеш». Основна мета — ознайомити учнів із життям та творчістю письменника, розвивати пізнавальну активність, навички виразного читання, зацікавленість у драматургії та театральному мистецтві, а також виховувати відповідальність, цілеспрямованість та моральні якості учнів.

Обладнання для вечора включає світлини О. Гріна та аудіозаписи музичних творів: «Ранок» Е. Гріга, «Історія кохання» П. Чайковського та увертюру-фантазію «Ромео і Джульєтта» П. Чайковського. Ведучі заходу розповідають про важливість мрій у житті людини, згадують про історію кохання головних персонажів повісті «Пурпурові вітрила» Ассоль і Грея, демонструючи високі ідеали любові, вірності та надії.

Включено також біографічну складову про життя Олександра Гріна, його творчий шлях, внесок у літературу та зв’язок із Україною, зокрема відвідування Одеси та Феодосії. Підсумком служить обговорення впливу творчості Гріна на читачів, його досягнення у літературі та змістовне повідомлення через праці, особливо через «Пурпурові вітрила».

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Який чудовий літературний вечір, з такою чудовою метою, анотацією матеріалу, з такими завданнями. Дуже добре, що застосовували інсценування, адже сьогодні учні учні мало читають і декламують вивчена, а тут така можливість зіграти роль, адже кожна дівчена мріє про свої червоні вітрила. Дякую за розробку.

  2. Не одне покоління людей формувало свої погляди завдяки чудовим творам Олександра Гріна, який закликав мріяти та вірити в дива. Ваша анотація дуже сподобалась, позитивно налаштувала на сприйняття розробки заходу. Захід цікавий, захоплює інсценівками. Дякую!

  3. У Вашому літературному вечорі простежується велике освітнє і виховне значення. Органічно у заході переплітаються доповіді з інсценізаціями, декламацією. Такими позакласними заняттями Ви стимулюватимете і підвищите успішність учнів з літератури!