mail@urok-ua.com

Літературний вечір пам’яті Олександра Гріна «Зроби диво, якщо можеш». 8 клас

В метушні і нестримному ритмі ми долаємо сотні кілометрів нелегкої дороги, яка називається життям. І на цій дорозі кожен намагається подолати сіру буденність частинкою сонця, його найяскравішим промінчиком – мрією. Мрія – це диво, яке здатне змінити життя людини, надихнути її, наповнити буденність особливим змістом. Мрія для людини – це така ж необхідність, як смичок для скрипки, струни для гітари, паличка для диригента.Олександр Грін , якого зараз чомусь вважають « несучасним письменником», стверджував : « Мрія вказує шлях». Людина схожа на корабель, який намагається впевнено плисти за течією, набираючи швидкості, напинаючи вітрила, вітрила мрії…Саме ці вітрила є запорукою успіху, вони відчувають подих морського вітру, який не залишає їх ні на хвилину.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Який чудовий літературний вечір, з такою чудовою метою, анотацією матеріалу, з такими завданнями. Дуже добре, що застосовували інсценування, адже сьогодні учні учні мало читають і декламують вивчена, а тут така можливість зіграти роль, адже кожна дівчена мріє про свої червоні вітрила. Дякую за розробку.

  2. Не одне покоління людей формувало свої погляди завдяки чудовим творам Олександра Гріна, який закликав мріяти та вірити в дива. Ваша анотація дуже сподобалась, позитивно налаштувала на сприйняття розробки заходу. Захід цікавий, захоплює інсценівками. Дякую!

  3. У Вашому літературному вечорі простежується велике освітнє і виховне значення. Органічно у заході переплітаються доповіді з інсценізаціями, декламацією. Такими позакласними заняттями Ви стимулюватимете і підвищите успішність учнів з літератури!