mail@urok-ua.com

Майстер-клас «ВИГОТОВЛЕННЯ ЛИСТІВОК У ТЕХНІЦІ РАЙДУЖНОГО СКЛАДАННЯ» (Техніка “айріс- фолдінг”)

Майстер-клас орієнтований на вчителів трудового навчання і технологій.

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 3.5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1495

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. З технікою айріс-фолдінг зустрілася вперше. Але дякуючи презентації пані Ірини,розібралася дуже швидко. Цікаво, естетично, незвично. Використання такої техніки на уроках зацікавить дітей. Обов’язково спробую використати в своїй практиці. Дякую, пані Ірино! Це дійсно майстер клас! Приєднуюся до колег: чекаємо від Вас нових МК.

  2. Техніка айріс фолдінг виявилась новою для мене. Ви надихнули мене на виготовлення нових видів листівок. Запропоную своїм учням попрацювати в такій техніці на уроках технології. У презентації відображені основні етапи роботи. З нетерпінням буду чекати наступних майстер – класів. Дуже вдячна.

  3. Ірина Олексіївна пропонує майстер -клас, який допоможе урізноманітнити роботу учнів на уроках трудового навчання, гуртках. Детально описано етапи виконання неординарної техніки, матеріал підкріплено фото та презентацією. Дякую!

  4. Ірина Олексіївна презентувала сучасну форму організації діяльності педагогів – майстер-клас. Учитель детально роз’яснила техніку виконання роботи. За допомогою алгоритма показала хід роботи. Яскрава презентація допомогла зрозуміти основні аспекти для роботи у техніці айріс фолдінгу.