Майстер-клас “Я роблю це так!”

Автор публікації
Автор матеріалу: Майстер-клас “Я роблю це так!”
Посада: учитель української мови та літератури
Місце роботи: КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" Веселівської селищної ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Тема майстер-класу: “Використаня інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні української мови та літератури як засіб формування пізнавальної активності учнів.”

Обрана мною тема майстер-класу не випадкова, оскільки вважаю, що вчитель повинен іти в одну ногу і з часом, і зі своїми учнями.
Своїм майстер-класом я хочу показати, що уроки із використанням ІКТ досить цікаві, по-справжньому привабливі, змістовні і найголовніше – сучасні, тому сприяють не тільки підвищенню рівня розуміння та засвоєння навчального матеріалу, а й підвищенню пізнавальної активності учнів.

Майстер-клас

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Вчителька взяла велику тему, але відсутня навіть загальна інформація щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках української мови та літератури. Яка конкретна тема уроку в 9 класі, про яку йдеться у даній роботі? Якщо навіть абстрагуватися від теми, не можна все це зробити за урок. Якщо хотіли показати окремі технології на різних уроках, треба було наголошувати на цьому і наводити приклади, враховуючи тему заняття. Неправильно написано слово “кросенс”. Дякую за розуміння.

  2. Майстер-клас сучасний, цікавий та практичний. Видно, що вчитель працює над темою системно. Види та прийоми роботи активізують навчальну діяльність учнів,словесник формує предметні компетентності учнів. Дякую.

  3. Дуже сподобався даний майстер-клас. Дізналася про нові, інтерактивні технології, які обов’язково спробую використати на своїх уроках. Автор дуже цікаво розповідає про свою роботу, захоплено і творчо ставиться до своєї праці. Ви вчитель з великої букви !

  4. Погоджуюсь із відгуком попередньої колеги, адже роботу можна взяти за зразок і для інших предметів. Вже завантажила Вашу роботу, тому найближчим часом використаю деякі завдання. Дякую!

  5. Чудовий майстер-клас “Використаня інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні української мови та літератури як засіб формування пізнавальної активності учнів.” Навчальний, практичний. Можна взяти за зразок і для інших предметів.