mail@urok-ua.com

Майстер-клас “Я роблю це так!”

Тема майстер-класу: “Використаня інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні української мови та літератури як засіб формування пізнавальної активності учнів.”

Обрана мною тема майстер-класу не випадкова, оскільки вважаю, що вчитель повинен іти в одну ногу і з часом, і зі своїми учнями.
Своїм майстер-класом я хочу показати, що уроки із використанням ІКТ досить цікаві, по-справжньому привабливі, змістовні і найголовніше – сучасні, тому сприяють не тільки підвищенню рівня розуміння та засвоєння навчального матеріалу, а й підвищенню пізнавальної активності учнів.

Майстер-клас

 • : Ларіонова Людмила Вікторівна
 • : учитель української мови та літератури
 • : КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" Веселівської селищної ради
 • Майстер-клас «Я роблю це так!»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
2308

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Майстер-клас сучасний, цікавий та практичний. Видно, що вчитель працює над темою системно. Види та прийоми роботи активізують навчальну діяльність учнів,словесник формує предметні компетентності учнів. Дякую.

 2. Дуже сподобався даний майстер-клас. Дізналася про нові, інтерактивні технології, які обов’язково спробую використати на своїх уроках. Автор дуже цікаво розповідає про свою роботу, захоплено і творчо ставиться до своєї праці. Ви вчитель з великої букви !

 3. Погоджуюсь із відгуком попередньої колеги, адже роботу можна взяти за зразок і для інших предметів. Вже завантажила Вашу роботу, тому найближчим часом використаю деякі завдання. Дякую!

 4. Чудовий майстер-клас “Використаня інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні української мови та літератури як засіб формування пізнавальної активності учнів.” Навчальний, практичний. Можна взяти за зразок і для інших предметів.