Майстер-клас з впровадження щоденних математичних навичок на прикладі проведення уроку на тему: ПОРІВНЯННЯ КІЛЬКОСТІ ПРЕДМЕТІВ («БІЛЬШЕ — МЕНШЕ», «ПОРІВНУ»). ЗНАКИ «>», «<», «=»

Автор публікації
Автор матеріалу: Майстер-клас з впровадження щоденних математичних навичок на прикладі проведення уроку на тему: ПОРІВНЯННЯ КІЛЬКОСТІ ПРЕ...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: ЗЗСО І-ІІІ ступенів №8 ВЦА м.Торецьк Донецької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Майстер-клас з впровадження щоденних математичних навичок на прикладі проведення уроку на тему: ПОРІВНЯННЯ КІЛЬКОСТІ ПРЕДМЕТІВ («БІЛЬШЕ — МЕНШЕ», «ПОРІВНУ»). ЗНАКИ «>», «<», «=».
Постаралася максимально близько підійти до відпрацювання навичок. Також додаю презентацію до уроку та зразок карток для відпрацювання навичок математика письмово, та математика для себе, або в парі, які можна знайти в інтернет-просторі.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Інна Вячеславівна ділиться досвідом з вивчення непростої для сприйняття дітьми теми. Гадаю, цікаві методичні знахідки авторки публікації допоможуть багатьом колегам. Презентація, наочний матеріал вдало доповнюють публікацію.

  2. Хочеться відзначити, що емоційний настрій уроку зовсім інший при використанні презентацій. Через кольорове зображення, рухомі картинки першокласники легше сприймають та запам’ятовують інформацію. Швидка реакція, кмітливість, увага Ваших учнів гарантовані!

  3. Майстер-клас представляє досвід роботи вчителя початкових класів.Цікавою формою роботи було моделювання та практика в парах. Яскрава презентація та дидактичний матеріал допомагають учням опанувати навчальний матеріал.Дякую.