Методична розробка уроку з виробничого навчання на виробництві у групі «Помічник машиніста тепловозу. Помічник машиніста електровозу. Слюсар з ремонту рухомого складу»

Автор публікації
Автор матеріалу: Методична розробка уроку з виробничого навчання на виробництві у групі «Помічник машиніста тепловозу. Помічник машиніста...
Посада: майстер виробничого навчання
Місце роботи: Слов'янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Методична розробка уроку буде корисна для використання при проведенні практичного закріплення знань з теми “Ознайомлення з документацією помічника машиніста”. Для учнів ІІІ випускного курсу, які вже мають 3 розряд з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу». В процесі проведення даного уроку майстер зможе закріпити знання з теоретичного навчання, предметів «Охорона праці», «Будова та ремонт електровозу», «Правила технічної експлуатації залізниць України (ПТЕ), «Інструкція з сигналізації на залізницях України», «Автогальма рухомого складу», показати практичний зв’язок між практикою та теорією та детально пояснити які документи потрібні помічнику машиніста локомотива.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Методична розробка заняття знайомить нас з особливостями виробничого навчання. На уроці реалізується триєдина мета, використовуються міжпредметні зв’язки. Велике значення надається тезниці безпеки.Урок продуктивний. Дякую.

  2. Хід уроку детально спланований, присутній хронометраж кожного етапу. Простежується використання міжпредметних зв*язків. Інструктаж з техніки безпеки спостерігається впродовж заняття. Отримані знання знадобляться учням для професійної діяльності.