mail@urok-ua.com

Методичні рекомендації для написання дипломної роботи. Для учнів спеціальності «Перукар» (перукар-модельєр) Кваліфікація «Перукар І класу»

Методичні рекомендації до дипломної роботи для учнів спеціальності «Перукар»(перукар-модельєр) Кваліфікація «Перукар І класу» . Методичні рекомендації мають розгорнуту форму викладення змісту дипломної роботи з детальним висвітленням проблем, які мають вирішуватись в процесі її виконання; рекомендації до виконання теоретичної частини та оформлення пояснювальної записки супроводжуються ілюстраціями; матеріал викладений в доступній для учнів формі, подається логічно та послідовно, що дає можливість оцінити рецензовану роботу, як вдалу та змістовну навчально- методичну розробку.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 оцінок. Рейтинг публікації: 5 з 5)
232

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дана публікація може бути навчальним матеріалом як для учнів, так і для викладачів спеціальних дисциплін ПТНЗ будь-якого професійного напрямку. Матеріал дійсно поданий у доступній формі, з детальним роз’ясненням вимог до кожної складової дипломної роботи. Використання такого посібника в роботі значно полегшить процес написання дипломних робіт учнями.