Методичні рекомендації для написання дипломної роботи. Для учнів спеціальності «Перукар» (перукар-модельєр) Кваліфікація «Перукар І класу»

Автор публікації
Автор матеріалу: Методичні рекомендації для написання дипломної роботи. Для учнів спеціальності «Перукар» (перукар-модельєр) Кваліфікація...
Посада: викладач спецдисциплін Старобільського професійного ліцею
Місце роботи: Старобільський професійний ліцей

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Методичні рекомендації до дипломної роботи для учнів спеціальності «Перукар»(перукар-модельєр) Кваліфікація «Перукар І класу» . Методичні рекомендації мають розгорнуту форму викладення змісту дипломної роботи з детальним висвітленням проблем, які мають вирішуватись в процесі її виконання; рекомендації до виконання теоретичної частини та оформлення пояснювальної записки супроводжуються ілюстраціями; матеріал викладений в доступній для учнів формі, подається логічно та послідовно, що дає можливість оцінити рецензовану роботу, як вдалу та змістовну навчально- методичну розробку.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дана публікація може бути навчальним матеріалом як для учнів, так і для викладачів спеціальних дисциплін ПТНЗ будь-якого професійного напрямку. Матеріал дійсно поданий у доступній формі, з детальним роз’ясненням вимог до кожної складової дипломної роботи. Використання такого посібника в роботі значно полегшить процес написання дипломних робіт учнями.