НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «Молодь обирає здоров’я»

Автор публікації
Автор матеріалу: НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «Молодь обирає здоров’я»
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Черкаська спеціалізована школа №27 ім.М.К.Путейка

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Хто з батьків не хоче бачити свою дитину здоровою, фізично розвиненою? Звичайно, всі. Але самого лише бажання замало. Треба вміти організувати здоровий спосіб життя з раннього дитинства.

У школі слід навчати дітей піклуватися про своє здоров’я. Оскільки система освіти має щоденний доступ до дитини, велика роль у підтриманні здоров’я дитини належить учителю. Система освіти будь-яких форм навчання повинна зберегти майбутнє нації. Тому першочерговим завданням навчального закладу має бути високий рівень здоров’я дитини, а за ним – високий рівень знань.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дуже сподобався проект! Порушені важливі, актуальні на сьогоднішній день питання. Найдорожче, що є у батьків-це їх здорові діти, я думаю, що дана робота буде корисна і для батьків, і для педагогів, і для самих дітей. На мою думку, автором проведена дуже велика професійна робота з систематизації й апробації виданого матеріалу. Дякуємо за небайдуже ставлення до проблем сучасного суспільства

  2. В основі ідеї проекту лежав комплексний підхід, що поєднував в собі організацію заходів для збереження і зміцнення здоров’я учнів, , які на особистому прикладі пропагують здоровий спосіб життя, показуючи його переваги за допомогою пошукової роботи , тематичних виступів, конкурсів,ігор і тому дані методи дали такий чудовий результат. Очікувані результати які ставила автор,а саме : підвищення рівня знань школярів з питань здорового способу життя, підвищення мотивації до рухової активності; захопленість дітей ідеями добра і краси, духовного і фізичного вдосконалення; зміна у всіх суб’єктів освітнього процесу ставлення до свого здоров’я: вироблення здатності протистояти шкідливим звичкам були досягненні в повному обсязі,так як це добре просліджується в ході роботи груп.

  3. Цікавий, насичений та змістовний проект.Актуальність обраної теми ,рольові ігри, танці, агітаційні загадки , завдання, пошукова робота – все стимулює дітей піклуватися про своє здоров’я та збереження майбутнього нації.

  4. Проектна робота несе в собі великий виховний потенціал. Учасники проводили дослідження досить довго, тому й результат вийшов цікавим та корисним для здорового способу життя. Пісня -танець “Зарядка” вдало доповнює презентацію роботи, інсценізація теж дуже сподобалась.

  5. Талановито реалізовано проект “Молодь обирає здоров я”. Велика увага звернена на шкідливу їжу – фільми “Про шкідливість сухариків”, “Обережно, гамбургер”. Учасники пошукової діяльності інсценують користь вітамінів, заряджають енергетикою на піснях – зарядках. Три місяці (тривалість проекту) пройшли продуктивно і з користю для здоров я.