super@urok-ua.com

Сценарій літературно-музично-спортивної міні-композиції «Молодь України обирає здоров’я» Команда «НОВЕ ПОКОЛІННЯ»

Автор матеріалу: Сценарій літературно-музично-спортивної міні-композиції «Молодь України обирає здоров’я» Команда «НОВЕ ПОКОЛІННЯ»

Однією із дієвих форм пропаганди здорового способу життя серед широких учнівських мас є створення і виступи агіткоманди, яка є близькою і зрозумілою для всіх тому, що в ній є творче вираження та активна подача великого обсягу інформації.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Даний захід входить в систему заходів, спрямованих на формування потреби вести здоровий спосіб життя.що є дуже важливим на стогодня.На мій погляд, захід позитивно вплинула на світогляд дітей по збереженню і зміцненню свого здоров’я.

  2. Даний захід несе в собі великий об”єм виховного матеріалу, спрямованого на збереження здоров”я учнів як головної цінності суспільства. Але разом з тим, заслуговує на увагу питання згуртування колективу, спрямована робота на покращення стосунків між школярами. все сподобалось. Дуже оригінально, не банально.Дякую.

  3. Дуже гарна робота. По фото зрозуміло, що робота є реальною. Сподобалося все – від повчального, пізнавального і цікавого матеріалу до нового, сучасного підходу для освітлення цієї теми.