mail@urok-ua.com

Основні напрями формування в учнів початкової школи патріотичних почуттів

У статті висвітлені основні напрями формування в учнів початкової школи патріотичних почуттів. Названо науковців, які досліджували виховання патріотичної свідомості у дітей. Подано тлумачення патріотизму. Зазначено, що вагомий вплив на формування громадянина – патріота має саме початкова школа. Зазнається, що одним із основних завдань школи та обов’язку педагогів є виростити дітей справжніми громадянами та патріотами з почуттям особистої відповідальності.

Ключові слова: патріотизм,патріотичне виховання, початкова школа,молодші школярі

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже важливо звернути особливу увагу на формування в учнів патріотичних почуттів ще із початкової ланки, тому що в подальшому це дасть рух усьому. Свідомість людини понад усе. Велика відповідальність на учителях за виховання свідомих громадян, які будуть частиною повноцінного суспільства. Дякую!

  2. Із великою цікавістю ознайомилась із Вашою публікацією. Робота змістовна та корисна. Дуже важливо, щоб батьки учнів та вчитель спільно працювали над вихованням патріотичних почуттів у дітей. Дякую!

  3. Тема публікації сучасна, викликає інтерес до ознайомлення. Виклад матеріалу стислий, науковий. Акцентується увага на партнерських відпосинах з батьками по формуванню патріотичних почуттів у дітей. Адже,всі старання учителя виховати гідного громадянина України підуть на нівець, ящко у поглядах педагога і родини є протиріччя.