mail@urok-ua.com

Педагогічна стаття на тему: “Національно-патріотичне виховання в сучасній школі”

Ця стаття містить теоретичні знання та практичні поради, які допоможуть класоводам і класним керівникам у вихованні юних патріотів рідної землі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Ваша робота має значний успіх, адже стільки колег прокоментувало Вашу працю. Думаю, що ще більше скористається цією публікацією, вона актуальна, тому що у ній йде мова про розвиток патріотичного виховання школярів. Дякую!

  2. Дуже корисна стаття, стане у нагоді класним керівникам при плануванні виховної роботи на наступний навчальний рік. В статті розкрито основні принципи та засади національно-патріотичного виховання, наведено приклади роботи автора, в кінці роботи приведено використані джерела. Дякую за роботу!

  3. Спочатку у дитині потрібно виховати відчуття особистості, цілісної, впевненої у собі, патріота своєї сім`ї, родини, роду. І тільки тоді можна говорити про любов чи патріотичне почуття до Батьківщини. Якщо не буде почуття відповідальночсті за найближчих, то не прокинеться любові і до всього народу.

  4. У статті розкрито питання національно- патріотичного виховання , визначено принципи, напрями та методи. Матеріал буде корисним класним керівникам у виховній роботі. Дякую за практичні поради.

  5. Надіє Богданівно! Дякую за корисну статтю. Хочу відмітити серйозний науковий підхід до проблеми національно-патріотичного виховання. Наявна соціальна складова актуальності питання. Визначені основні принципи, напрями, методи роботи. Проілюстровано практичними формами роботи. Дякую ще раз і бажаю успіхів!

  6. Я вважаю, що це дуже актуальна стаття в наш час. Сподобалося, що для розкриття поняття патріотизму ви звернулися до відомих українських вчених, педагогів, письменників. Є корисними принципи національно-патріотичного виховання, напрями та методи, які ви використовуєте в своїй виховній діяльності. Дякую!