mail@urok-ua.com

Презентація “Національно – патріотичне виховання молодших школярів”. Із досвіду роботи вчителів початкових класів Новосілківської ЗОШ І – ІІ ступенів.

У сучасній школі тема національно – патріотичного виховання стоїть на часі. Кожен педагог повинен розуміти, що саме той навчально – виховний заклад, в якому він працює, повинен бути осередком виховання маленького громадянина – патріота. В свою чергу вчителі Новосілківської ЗОШ І – ІІ ст. теж працюють над тим, щоби посіяти у ніжні дитячі душі зернятка любові до рідної землі, родини, мови, поваги до народних звичаїв, традицій, шанобливого ставлення до державних символів, почуття гордості за свій народ, свою державу.
Дана презентація дає змогу побачити лише невеличку частину щоденної роботи вчителів початкової школи на дану тему. Дуже часто іде співпраця із вчителями середньої і старшої ланки школи. Лише систематична робота разом може дати бажаний результат.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Так і справді в даній предентації показана систематична робота, яка вкладає в душу кожної дитики любов, повагу і гордість до нашої Батьківщини. Дякую, Вам за клопітку роботу.