Переваги та особливості електросамокатів із сидіннями

Електричні самокати стали невіддільною частиною сучасного життя. Їх сприймають як повноцінні екологічні транспортні засоби й усе частіше використовують у побутових цілях. Вони можуть розвивати непогану швидкість (залежно від моделі, 25–50 км/год).

На відміну від традиційних самокатів, які вимагають чималих зусиль від райдерів (через необхідність постійно відштовхуватися ногою від землі), електромотор дає змогу їздити в режимі круїз-контролю, роздивляючись краєвиди навколо.

електросамокат

Водночас наявність акумулятора та інших електричних компонентів робить цей транспортний засіб більш габаритним і важким. Крім того, він потребує додаткових зусиль для догляду. Завдяки особливостям конструкції, що забезпечує комфорт під час їзди, електросамокати із сидінням порівнюють з електромопедами. У цій статті представлено три моделі топового рівня, потужність і функціональність яких задовольнить навіть вимогливих користувачів.

ТОП-3 самокатів з електроприводом для досвідчених райдерів

Joyor Y10-S

Електросамокат преміального класу, оснащений потужним двигуном і колесами з великим діаметром. Це достатньо швидкий (розганяється до 35 км/год), економічний та стильний пристрій. Відмінний варіант для щоденних подорожей до місця роботи або навчання, а також для вечірніх прогулянок у парках. Відрізняється гідною маневреністю, позбавляє необхідності витрачати час у заторах або на зупинках громадського транспорту.

Ємність вбудованого акумулятора та потужність моторів (1600 Вт, містяться в обох колесах) дають змогу проїхати на одному заряді до 80 кілометрів. На повну зарядку АКБ з нуля потрібно близько 10 годин.

Через вражаючі показники продуктивності цей самокат доволі важкий (28 кг). Продуманий бортовий комп’ютер спрощує процес керування транспортним засобом. Модель підходить для їзди нерівною поверхнею та частих підйомів на пагорби.

MIDWAY i-Max PRO

Завдяки гідному запасу ходу (до 45 км) модель MIDWAY i-Max PRO оптимально підходить для подорожей на далекі відстані. Амортизація передньої вилки разом із 10-дюймовими пневматичними колесами забезпечують максимальну плавність і комфорт під час руху. Це повноцінний транспортний засіб міського класу для дорослих (рама здатна витримувати навантаження до 150 кг).

Самокат оснащено мотором потужністю 600 Вт та акумулятором ємністю 18000 мА·г, що дає можливість розвивати швидкість до 35 км/год та подолати більш як 40 кілометрів на одному заряді.

Завдяки кліренсу (12 см) та розміру (а також матеріалу) коліс транспорт впевнено почувається на горбистій та вибоїстій поверхнях. Гальмівні механізми з системою рекуперації дають змогу підзаряджати батарею на холостому ходу або під час гальмування. Ще однією перевагою є зручна складана конструкція.

KUGOO M4 Pro 13 Ah

Цей електросамокат оснащено 600-ватним електродвигуном та акумулятором збільшеної ємності. Його запас ходу без підзарядки — 40 км, вантажопідйомність — 130 кг. Наявність бортового комп’ютера спрощує управління режимами їзди, дискові гальма гарантують миттєве спрацьовування. Сидіння ергономічної конструкції забезпечує максимальний рівень комфорту для райдерів.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *