Перший раз у третій клас: найкращі підручники для вашого школяра

Третій клас— це важливий етап в житті дитини: є досвід навчання, напрацьовані навички спілкування в колективі та з учителем, з’явилися шкільні друзі. Часто діти не можуть дочекатися закінчення канікул і зустрічі з однокласниками. Особливо після вимушеного дистанційного навчання. Батькам і вчителям варто спрямувати цю позитивну енергію в правильне русло — на розвиток особистості та здобуття компетентностей Нової Української Школи. А допоможуть в цьому нові підручники для 3 класу НУШ.

Навчання у 3 класі: легко чи важко для дитини

Програми НУШ – за редакцією О. Я Савченко, Р. Б. Шияна — орієнтовані на учнів з середнім рівнем розвитку, дозволяють в оптимальному темпі освоювати необхідні навички. Кожній з програм відповідають підручники (3 клас). Якщо ви вважаєте, що ваша дитина має високий рівень розвитку, в Україні працює експериментальна програма «Інтелект України».

Навчання в Новій Українській Школі побудоване на принципах партнерських стосунків вчителя та учня, багатовекторності завдань, диференційованого підходу до кожного учня. При правильній побудові навчального процесу навчання в 3 класі повинно бути не важчим, ніж в перших двох. Принцип систематичності і послідовності дозволяє учням здобувати знання поступово, без стресу.

Вибір підручників для 3 класу також має значення. Вони мають відповідати типовим програмам, мати яскраве креативне оформлення, цікаві завдання. Купити підручники і посібники (3 клас НУШ) можна в інтернет-магазині «Навчальна книга. Богдан».

Навчаємось цікаво: кілька секретів для батьків

Підготовка педагогів Нової Української Школи розроблена на основі новітньої дитячої психології, знання якої дозволяють зробити навчання цікавим і емоційно приємним. Пропонуємо кілька прийомів з арсеналу вчителів НУШ для батьків, щоб заохочувати дитину до виконання домашніх завдань:

  1. Попросіть свого школяра чи школярку познайомити вас зі своїми новими підручниками для 3 класу НУШ. Навіть якщо малюк ще не заглядав у книжки, ваша зацікавленість стимулюватиме його інтерес.
  2. В процесі підготовки домашнього завдання обіграйте казкових героїв чи тварин, які супроводжують виклад матеріалу в більшості навчальних книг Нової Української Школи. Питання на кшталт «Як же допомогти зайчику?» пробудить бажання швидше виконати завдання.
  3. Розробіть систему заохочень за зроблені вправи чи задачі з підручників НУШ (3 клас). Провідні педагоги стверджують, що похвала часто спрацьовує краще за покарання.

Головне в процесі гармонійного розвитку дитини — довірливі стосунки з батьками, які цікавляться думкою дитини, розмовляють, а не наказують.

Підручники для 3 класу видавництва «Богдан»

Для видавництва НК Богдан пишуть навчальні матеріали кращі вчителі- практики. Результатом такого співробітництва є вже постійні перемоги у конкурсах підручників як першого, так і другого рівнів. Перегляньте підбірку посібників для третьокласників, які зроблять навчання захоплюючим:

  1. «Українська мова» авторів Варзацької Лариси Олександрівни та  Трохименко Тамари Олександрівни відповідає вимогам типової програми НУШ за редакцією О. Я. Савченко. Різноманітні завдання сприятимуть розвитку філологічних навичок, самоконтролю та уваги.
  2. «Англійська мова» Будної Тетяни Богданівни містить всі розмовні теми та завдання за основними видами діяльності — говоріння, письмо, аудіювання та читання. Видання доповнене аудіододатком з матеріалами, начитаними носіями мови.
  3. «Математика»   Беденка Марка Васильовича та  Будної Наталі Олександрівни насичена завданнями на логіку, просторові уявлення, обчислення та розв’язування задач, відповідає програмі О. Я Савченко.

Побачити весь асортимент посібників, робочих зошитів, методичної літератури можна на сайті видавництва «Богдан», «Початкова школа», 3 клас https://bohdan-books.com/catalog/3187/ — вкладки, де можна вибрати і купити цікаві книги для розвиваючого навчання.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *