mail@urok-ua.com

Підсумкова контрольна робота з біології за І семестр у формі кросворда.

Підсумкова контрольна робота з біології за І семестр у формі кросворда.
Кросворд передбачений для проведення підсумкової контрольної роботи з біології за І семетр. Включає такі теми: Вступ, Опора і рух, Обмін речовин і травлення, Дихання, Транспорт речовин.
Дуже легка форма перевірки знань учнів за семестр. Дітям цікаво розгадувати кросворди.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 4.3 з 5)
2138

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Цілковито погоджуюся з автором попереднього коментара .Завдання кросворду занадто прості для підсумкової контрольної роботи. А де ж різнорівневі завдання? Не сумніваюсь в тому ,що діти люблять розгадувати різні ребуси, кросворди, вікторини але на звичайному уроці .Дякую.

  2. Вперше у своїй педагогічній практиці зустрічаюся з контрольною роботою у вигляді кросворду. Постає запитання: чи можна проводити такі контрольні роботи? Занадто однотипові завдання, відповідь на які – одне слово. Відсутнє оцінювання.На скільки я знаю методичні вимоги до тематичних контрольних робіт предметів природничо-математичного циклу, то вони мають бути складені у форматі ЗНО (обов’язково тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді, тестові завдання з кількома правильними відповідями, завдання з відкритою формою відповіді та ін.)
    Переконана, що дана розробка буде корисна на уроках узагальнення, але контрольна – ні!