mail@urok-ua.com

План – конспект інтегрованого уроку фізичної культури, математики та англійської мови для учнів 5-го класу

Тема уроку: спортивні ігри

Мета уроку: спонукати до формування стійкої мотивації щодо збереження здоров’я, гармонійного розвитку здібностей і психічних якостей, підвищення зацікавленості учнів до уроків фізичної культури,англійської мови, математики, збільшення рухової активності.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
410

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На мою думку, такий урок має право на життя. Подорожуючи , учні виконують різноманітні завдання, об’єднуються у команди та демонструють знання з іноземної мови та математики. Ідея цікава.Звичайно, такі уроки проводяться нечасто. Дякую.

  2. Зацікавила незвичайна тема уроку, скоріше поєднання предметів. Перечитала конспект і тепер весь час у роздумах :сподобалося чи ні. Тому вирішила уявити себе на місці учня, який прибіг у спортзал, щоб нарешті забути про математику, англійську і вдосталь наганятися з м`ячем. А йому знов підсовують приклади якісь, заставляють щось пригадувати. Де ж відпочинок?

  3. Цікавою є ідея зінтегрувати математику, англійську мову на уроці фізичної культури. Звичайно, здоров*я учнів повинно стояти на першому місці і , разом з цим, школярі демонструють інтелектуальні здібності.