mail@urok-ua.com

План – конспект інтегрованого уроку фізичної культури, математики та англійської мови для учнів 5-го класу

Тема уроку: спортивні ігри

Мета уроку: спонукати до формування стійкої мотивації щодо збереження здоров’я, гармонійного розвитку здібностей і психічних якостей, підвищення зацікавленості учнів до уроків фізичної культури,англійської мови, математики, збільшення рухової активності.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На мою думку, такий урок має право на життя. Подорожуючи , учні виконують різноманітні завдання, об’єднуються у команди та демонструють знання з іноземної мови та математики. Ідея цікава.Звичайно, такі уроки проводяться нечасто. Дякую.

  2. Зацікавила незвичайна тема уроку, скоріше поєднання предметів. Перечитала конспект і тепер весь час у роздумах :сподобалося чи ні. Тому вирішила уявити себе на місці учня, який прибіг у спортзал, щоб нарешті забути про математику, англійську і вдосталь наганятися з м`ячем. А йому знов підсовують приклади якісь, заставляють щось пригадувати. Де ж відпочинок?

  3. Цікавою є ідея зінтегрувати математику, англійську мову на уроці фізичної культури. Звичайно, здоров*я учнів повинно стояти на першому місці і , разом з цим, школярі демонструють інтелектуальні здібності.