super@urok-ua.com

План – конспект уроку з географії в 7 класі, на тему «Внутрішні води Євразії. Найбільші річки та озера»

Автор матеріалу: План – конспект уроку з географії в 7 класі, на тему «Внутрішні води Євразії. Найбільші річки та озера»

Під час уроку учні вивчають новий матеріал, за допомогою атласу визначають належність великих річок материка до відповідних басейнів ,працюють з контурними картами, висловлюють пропозиції щодо охорони вод Євразії ,роблять висновки.
Для більш наочного уявлення щодо вивчення нового матеріалу, з метою більш усвідомленого виконання задач уроку, використовується мультимедійна презентація «Річки та озера Євразії ».

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Автор вдало вибудовує сюжетну канву уроку, поєднуючи власну розповідь із творчими хвилинками, даючи завдання для самостійної роботи, спонукає робити висновки. Сподобалося, що на уроці не тільки говорили про проблеми водойм, а й пропонували ідеї їх подолання.

  2. На уроці вчитель сприяє розвитку пізнавальної мотивації, формує міцні знання з теми,придатні для застосування в різних навчальних та життєвих ситуаціях.Сподобався прийом “Творча лабораторія”, “Картографічна лабораторія” та планування часу для кожного етапу уроку.