План-конспект з трудового навчання для 5-6 класів на тему «Обробка виробів з тонколистового металу. Захист проекту « Квітка»

Автор публікації
Автор матеріалу: План-конспект з трудового навчання для 5-6 класів на тему «Обробка виробів з тонколистового металу. Захист проекту « Кві...
Посада: Вчитель трудового навчання
Місце роботи: Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Даний матеріал допоможе вчителям трудового навчання підготувати учнів до самостійного складання технологічної картки, виготовлення виробу та вміння його захистити. Урок з теми «Обробка виробів з тонколистового металу. Захист проекту « Квітка» дає можливість забезпечити закріплення учнями знань про процеси обробки листового металу, сприяє розвитку моторики рухів та темп у роботі. Дана розробка розрахована на учнів 5-6 класів.

План-конспект

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Вдало підібраний девіз уроку. Проект “Квітка” викликає зацікавленність та не складний у виконанні. Такий виріб може бути гарним подарунком мамам до свята. Цікавою є використання анкети самоаналізу. Виконання такого проекту буде під силу навіть дівчаткам. Матеріали до уроку можна використати у класах, що не мають поділу. Дякую за ідею!