super@urok-ua.com

План-конспект з трудового навчання для 5-6 класів на тему «Обробка виробів з тонколистового металу. Захист проекту « Квітка»

Автор матеріалу: План-конспект з трудового навчання для 5-6 класів на тему «Обробка виробів з тонколистового металу. Захист проекту « Кві...

Даний матеріал допоможе вчителям трудового навчання підготувати учнів до самостійного складання технологічної картки, виготовлення виробу та вміння його захистити. Урок з теми «Обробка виробів з тонколистового металу. Захист проекту « Квітка» дає можливість забезпечити закріплення учнями знань про процеси обробки листового металу, сприяє розвитку моторики рухів та темп у роботі. Дана розробка розрахована на учнів 5-6 класів.

План-конспект

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Вдало підібраний девіз уроку. Проект “Квітка” викликає зацікавленність та не складний у виконанні. Такий виріб може бути гарним подарунком мамам до свята. Цікавою є використання анкети самоаналізу. Виконання такого проекту буде під силу навіть дівчаткам. Матеріали до уроку можна використати у класах, що не мають поділу. Дякую за ідею!