mail@urok-ua.com

План виховної роботи

План виховної роботи
Це матеріал плану виховної роботи для 2-4класів.Таблицю соціального паспорту можна використати , як шаблон.Адже вчителям часто приходиться здавати звіти.Також можна використати ,як шаблон характеристику класу …внести свої корективи.В план я старалась внести бесіди.круглі столи ,роботу з батьками.

Вікно перегляду документа

  • : Мартинюк Ж.В.
  • : Вчитель початкових класів
  • : Ковельська "НВК"ЗОШ І-ІІІст.№13"
  • План вих роботи
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Зроблено з любов”ю.Дякую вчителю за докладний виховний план роботи на перше півріччя, який стане у пригоді кожному педагогу.Врахоавано все,навіть план роботи на канікулах! Чіткість ,грамотність,табличне оформлення.Успіхів!

  2. Дуже докладно, бери і працюй-називається. Думаю даний план знайде свого читача і зацікавить багатьох колег, особливо методистів при розробці виховних планів. Складати та планувати заходи,виходи і т. д. на цілий семестр – це дійсно дуже складно і велика праця.

  3. План виховної роботи з учнями початкових класів можна використовувати як зразок. Особливо корисною та актуальною дана публікація буде на початку навчального року, коли кожному вчителю потрібно привести в порядок документацію по виховній роботі.