Позакласний захід з інформатики “Інформандрія”

Автор публікації
Автор матеріалу: Позакласний захід з інформатики “Інформандрія”
Посада: вчитель інформатики
Місце роботи: Новошляхівська ЗОШ Кіптівської сільської ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Інтелектуальна гра-подорож «Інформандрія» розрахована на проведення уроку узагальнення знань або позакласного заходу з інформатики, з поділом класу на 2 команди. Гра-подорож залучає учнів у цікавій для них формі перевірити міцність та глибину засвоєння вивченого і виявити, які саме питання потребують роз’яснення та закріплення.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже гарною ознакою цієї розробки є те, що авторка не зациклюється на матеріалі з інформатики, а вносить до завдань матеріали з інших наук або просто цікаву добірку. Отримав естетичну насолоду від естетичного оформлення . Успіхів і здоров’я!!!

  2. Вчитель пропонує розробку цікавого, пізнавального заходу. Учні змагаються, перемагають, демонструють знання з інформатики. Нестандартна форма проведення пробуджує інтерес до предмета. Дякую.

  3. Такі інтелектуальні змагання стимулюють та активізують навчальну діяльність, розвивають творчі можливості. Учні мають можливість виявити свій талант. Залучайте дітей до участі в інтелектуальних змаганнях та розкривайте обдарованості!