Виховний захід з інформатики для учнів 6 класу: гра «У світі цікавої інформатики»

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід з інформатики для учнів 6 класу: гра «У світі цікавої інформатики»
Посада: вчитель інформатики
Місце роботи: Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 7

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Виховний захід з інформатики для учнів 6 класу: гра «У світі цікавої інформатики»
Даний виховний захід спрямований на повторення та закріплення основного програмного матеріалу; вдосконалення навичок роботи в групах, вміння аналізувати та пояснювати, давати повну відповідь, а також на виховання толерантного ставлення дітей один до одного.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Можна лише подякувати Тетяні Леонідівні за чудовий захід. Ми звикли до заходів з інших предметів, з інформатики зустрічаю вперше. Сподобались завдання, які дають можливість перевірити знання учнів у цікавій формі. Дякую.

  2. Конкурсні завдання цікаві, пізнавальні. Змагаючись, учні повторювали , систематизували та удосконалювали набуті раніше знання та навички з інформатики. Використовуючи таку форму роботи, учитель зацікавлює учнів навчальним предметом.

  3. Вчитель творчо підійшов до створення сценарія позакласного заходу з інформатики. Багато різноманітних завдань, які дозволять не тільки весело провести час, а й повторити програмовий матеріал з інформатики. Буде корисний вчителям як для позакласної роботи так і для проведення предметного тижня.

  4. Тетяна Леонідівна, ніколи не була на уроках інформатики, але ваш урок зацікавив, багато конкурсів, є розв”язання кросвордів, все зрозуміло, але хотілося б бачити, як працюють ваші учні за моніторами камп”ютерів. Натхненя вам у роботі, дякую за розробку.

  5. Цікаві конкурси сприяють закріпленню попередньо вивченого матеріалу. Сподобався конкурс “Дешифратор”, “Друкарі”, “Конкурс капітанів”. Виховний захід вчить учнів працювати в групах, поважати один одного. Дякую за розробку!