mail@urok-ua.com

Виховний захід з інформатики для учнів 6 класу: гра «У світі цікавої інформатики»

Виховний захід з інформатики для учнів 6 класу: гра «У світі цікавої інформатики»
Даний виховний захід спрямований на повторення та закріплення основного програмного матеріалу; вдосконалення навичок роботи в групах, вміння аналізувати та пояснювати, давати повну відповідь, а також на виховання толерантного ставлення дітей один до одного.

Виховний захід

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
325

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Конкурсні завдання цікаві, пізнавальні. Змагаючись, учні повторювали , систематизували та удосконалювали набуті раніше знання та навички з інформатики. Використовуючи таку форму роботи, учитель зацікавлює учнів навчальним предметом.

  2. Вчитель творчо підійшов до створення сценарія позакласного заходу з інформатики. Багато різноманітних завдань, які дозволять не тільки весело провести час, а й повторити програмовий матеріал з інформатики. Буде корисний вчителям як для позакласної роботи так і для проведення предметного тижня.

  3. Тетяна Леонідівна, ніколи не була на уроках інформатики, але ваш урок зацікавив, багато конкурсів, є розв”язання кросвордів, все зрозуміло, але хотілося б бачити, як працюють ваші учні за моніторами камп”ютерів. Натхненя вам у роботі, дякую за розробку.

  4. Цікаві конкурси сприяють закріпленню попередньо вивченого матеріалу. Сподобався конкурс “Дешифратор”, “Друкарі”, “Конкурс капітанів”. Виховний захід вчить учнів працювати в групах, поважати один одного. Дякую за розробку!