super@urok-ua.com

Народознавчий виховний захід для 4-6 класів “Як тепло пахне хліб”

Автор матеріалу: Народознавчий виховний захід для 4-6 класів “Як тепло пахне хліб”

Народознавчий виховний захід для 4-6 класів “Як тепло пахне хліб”
Виховний захід з народознавства. Знайомить з українськими звичаями, обрядами.
Мета: познайомити учнів з особливим ставленням нашого народу до хліба як до одного з символів України, з різновидами будденних та святкових хлібних виробів, їх призначенням та роллю в обрядовості,  розвивати пізнавальні інтереси школярів, любов до рідної культури, виховувати повагу до праці хліборобів, бережливе ставлення до хліба.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Гарний задум Вашої роботи. Із самого обладнання вже зрозуміло, що на практиці учні мають можливість ще більше пізнати всю цінність хліба. Чудова ідея із плакатами, ілюстративним матеріалом, вони збагачують захід. Дякую!

  2. Робота є справді пізнавальною. Культура нашої молоді має бути на високому рівні. Представлену тему потрібно поширювати, адже шанування хліба та хліборобської праці відіграють важливу роль для кожного із нас. Дякую!

  3. Ірино Миколаївно! Вітаю! Чудовий проект! Свято хліборобської душі. Від Вашого конспекту запахло домашнім хлібом, пиріжечками… Доречний поділ на групи допоміг охопити це питання з усіх сторін. Про хліб сказали майже все. Ви вміло поєднали родину та особливості виховної роботи в проектній діяльності. Хороша ідея! Дякую за працьовитість та бажаю успіхів!

  4. Ірина Миколаївнв знайомить нас із підсумком проведення проектної роботи – виховним заходом , з метою шанування хліба та поваги до людей, які вирощують та збирають хліб. Захист проектів містить багато пізнавального матеріалу. Дякую за гарну розробку!

  5. Ірино Миколаївно, яке чудове свято Ви провели! Виховний захід у формі проекту ще більше зацікавлює та спонукає учнів до роботи! За допомогою цього заходу школярі зайнялися сумісною діяльністю з батьками. Дякую, натхнення Вам!