mail@urok-ua.com

Народознавчий матеріал про цілющі рослини України

Народознавчий матеріал про цілющі рослини України (збірка легенд, загадок, приказок та прислів’їв, відомостей про них).

 • : Назарчук Валентина Василівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Староостропільське НВО "Дошкільний заклад, ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія"
 • Матеріал до уроку
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
72

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Матеріал про цілющі рослини України багатогранний. Його можна презентувати учням як на уроках, так і на позакласних заходах. Ваш матеріал для колег може стати основою для створення презентацій про рослини, які є символічними, цілющими, життєвонеобхідними. Дякую!

 2. Привабливість викладеного матеріалу в його безпосередньому змісті. Можна створити цілий народознавчий посібник. Я думаю, він зацікавить не лише педагогів, а й дітей. Бо жанри записаних творів входять в коло їх улюблених і зручних для читання, оформлення сторінок яскраве.

 3. Народознавчий матеріал вчителя можна вважати універсальним. На будь-якому уроці він стане у нагоді. Валентина Василівна провела складну, кропітку роботу для створення посібника, творчо попрацювала над ілюстративним оформленням , зміст творів відповідає обраній темі. Дякую!

 4. Матеріал, підготовлений Валентиною Василівною, стане у пригоді всім без винятку. Його можна використати для підготовки до уроків природознавства, укр. мови, літ. читання тощо. Все скомпоновано, додані ілюстрації. Дякую Вам, і бажаю успіхів на творчому педагогічному шляху!