super@urok-ua.com

Наочний посібник “Обережно! Отруйні рослини!”

Автор публікації
Автор матеріалу: Наочний посібник “Обережно! Отруйні рослини!”
Посада: вчитель біології
Місце роботи: Гілецька ЗОШ І – ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Наочний посібник “Обережно! Отруйні рослини!”
Як звернути увагу дітей і дорослих на таємниці природи, що оточують нас, заповнити пропуски в знаннях, як навчитися розпізнавати рослини з “отруйним” характером?
Відповіддю на це питання буде моя науково–проєктна робота, мета якої: створення інформаційного продукту, за допомогою якого можна зацікавити дітей даною темою.
Смертельно отруйний. Це словосполучення у нас асоціюється із зміями, скорпіонами, павуками. Але отруйними бувають не тільки ці, що вселяють страх тварини, але і непримітні на перший погляд рослини. Суть цих отруйних рослин, здатна нанести непоправну утрату здоров’ю людини або навіть загрожувати його життю.
Щоб зустріти отруйні рослини, не обов’язково відправлятися на екзотичні острови – з ними легко зіткнутися і у нас. Вони ростуть не тільки в лісах, полях і на лугах, але і біля житлових будинків, на городах і навіть в нас удома. Про лікарськи рослини згадується при вивченні курсу природознавства, біології у 6 класі але про отруйні рослини які знаходяться навколо нас в повсякденному житті інформація майже відсутня. Тому перед початком роботи було проведено анкетування учнів 4-11 класів щодо виявлення ступені знань про різноманіття отруйних рослин, правил поводження з ними, ознаками отруєння.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Інформація з посібника знадобиться не лише під час уроку, а й , наприклад, під час створення подібного проекта. Матеріал пізнавальний, присутні фото допоможуть краще розрізняти отруйні рослини.

  2. Засоби наочності забезпечують повне формування будь-якого образу, поняття і тим самим сприяють більш міцному засвоєнню знань. Застосування наочності на уроках призводить до підвищення рівня знань учнів. Відмінна робота, дякую!

  3. Хороша робота. Матеріал справді цікавий і повчальний водночас. Вважаю, що корисний він не тільки для дітей, але і для дорослих. Дякую!

  4. Матеріал дуже важливий: діти повинні знати отруйні рослини своєї місцевості, уміти розпізнавати їх у природі, щоб уникнути неприємностей зі здоров”ям. Прикро лише, що переклад з російської трохи кульгає(але це легко виправити). Успіхів, колего!

  5. “Кто предупрежден – тот вооружен!” – каже народна мудрість та не помиляється. Дуже потрібний посібник може стати основою для учнівського навчально-дослідницького проекту, а також використовуватися на уроках. Дякую, Олено Миколаївно!

  6. Цікавий та повчальний посібник. Похвально те, що над його створенням працювали одночасно учениця та педагог. Впевнена, що дану публікацію гідно оцінять вчителі природничого циклу. Натхнення Вам для створення нових творчих доробок!

  7. Олена Миколаївна створила корисний посібник. Попри те, що тема обрана неординарна (“Отруйні рослини!”), матеріал красиво проілюстрований, має виділення кольором основних елементів інформації, підзаголовків. Вірю, що посібник буде популярним і залюбки читатиметься дітьми різних вікових категорій.