Відкритий урок з природознавства «Їстівні та отруйні гриби»

Автор публікації
Автор матеріалу: Відкритий урок з природознавства «Їстівні та отруйні гриби»
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: СШ №76 імені О.Гончара м.Києва

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Відкритий урок з природознавства на тему «Їстівні та отруйні гриби» підійде для учнів 2-3 класів. Мета уроку: формувати уявлення про гриби як царство живих організмів, про їх ознаки, будову, різноманітність, про значення грибів для лісу та людей, про необхідність охорони грибів, правильне їх збирання; ознайомити учнів з поняттями їстівні гриби, отруйні гриби; вчити виявляти ознаки грибів і за ними розпізнавати їстівні та отруйні гриби на малюнках, фото під час виконання практичних завдань; розвивати пам’ять, увагу, логічне мислення, допитливість, пізнавальну активність, вміння працювати самостійно і в групі; виховувати особистісні якості школяра, його екологічну культуру, поведінку, ставлення до природи, прагнення охороняти і примножувати природу рідного краю.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Раціонально, вдумливо і дидактично грамотно визначена основна мета уроку. Уміло проводиться мотивація навчальної діяльності учнів на всіх етапах уроку. Використовуються різні види роботи. Під час уроку вчитель привертає увагу учнів, ставлячи питання, іноді виходить на рівень діалогу з учнями. Методи навчання не складні, скоординовані. Переконана. що мети уроку досягнуто. Дякую.

  2. Цікавий сучасний урок. Використано різноманітні цікаві форми та прийоми роботи. Урок насичений енциклопедичним матеріалом. Особисто для себе відкрила цікаву інформацію про багатий грибний світ українських лісів. Вчитель при підготовці до уроку старанно продумала всі етапи уроку: знайомство з грибами, поділ їх на групи, пам’ятка грибника, статистичні дані. На всіх етапах уроку вчитель проводить виховну роботу про бережне відношення до оточуючого світу. Дякую!