mail@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства для 2 класу “Чому восени добре ростуть гриби?”

Цей урок в цікавій ігровій формі, з використанням інтерактивних методів, допоможе дітям навчитися розрізняти їстівні та отруйні гриби, зрозуміти, чому саме восени добре ростуть гриби.

Конспект уроку

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект уроку з природознавства для 2 класу на тему “Весна та її ознаки” Метою даної публікації є ознайомити учнів із весняними явищами у неживій та живій природі; вчити спостерігати, характеризувати ознаки неживої і живої природи навесні; розвивати уяву; виховувати любов до природи.Конспект уроку...
Конспект інтегрованого уроку з природознавства та математики Інтегрований урок з природознавства і математики у 2 класі не тільки формує в учнів уявлення про тривалість життя рослин, а й дозволяє вдосконалити обчислювальні навички.Під час виконання різноманітних завдань учні мають можливість відчути себе командою, а також зрозуміти наскільки важливо берегти п...
23

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Урок гарний, сучасний, з використанням міжпредметних зв*язків. Сподобалось як легко і невимушено оголошуються завдання, руханка пов*язана з темою уроку.Ліплення грибів, ігрова діяльність створюють позитивну атмосферу для засвоєння матеріалу.

  2. Я б назвала такий урок інтегрованим тому, що вчитель поєднав урок природознавства з уроком трудового навчання -діти опрацьовували новий матеріал та ще й ліпили гриби.Педагог звернув велику увагу на інтерактивний метод роботи в групах, де учні займалися пошуковою інформацією.Все досить доступно і послідовно викладено. Дякую!