mail@urok-ua.com

Виховний захід для початкових класів “Хліб усьому голова”

Виховний захід “Хліб усьому голова” розроблений з метою виховання шанобливого ставлення як до праці хліборобів,так і до людини праці взагалі,а також знайомить молодших школярів з різновидами хлібопекарської продукції та її користю для людини. Сценарій заходу доповнений невеличкою п’єсою за мотивами української народної казки “Колосок”.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
369

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. На жаль, не всі усвідомлюють цінність хліба, але захід навчає учнів зрозуміти це, навчитись проявляти шану до людей праці.

  2. Досить цікаво, хоча заходу не вистачає активності, прямого впливу на свідомість дитини. На жаль, сучасні діти багато чого не цінують, а про хліборобів, їх працю взагалі не знають. Слід більше наголосити на праці людей, провести гру, де учні мали б змогу імітувати працю тих людей, які докладають гігантські зусилля для того, щоб ми їли смачні булочки, рогалики і хліб. Дякую.

  3. Мабуть мало хто з дітей зараз розуміє ціну хлібу і ціну тої праці, що в нього вкладена. Тому даний захід є для дітей дуже пізнавальним, повчальним і корисним. Гарно в тему підібрана усім відома казочка.