mail@urok-ua.com

Презентація до свята в початкових класах “Звідкіля хліб приходить”

Дана презентація містить цікаві матеріали для проведення свята, які межуються зі слайдами за змістом відомої української народної казки «Колосок». Коли Півник шукає відповідь, де взявся колосок, можна показати проведену раніше екскурсію до агропідприємства. А коли Півник іде молотити, молоти, а потім і пекти, Мишенята пропонують учням розгадати кросворд, відновити прислів’я, пограти, переглянути повчальний мультфільм «Казка про дівчинку, яка наступила на хліб». Варто нагадати про голодомор, а також почастувати гостей стравами з черствого хліба. Завершити свято можна веселим таночком під фонограму пісні Л. Попернацького «Український коровай».

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 4 з 5)
99

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Прищеплювати любов до хліба,до праці людей,які пов’язані з цим – одне из завдань виховної роботи класного керівника. Даний захід показую на стільки Оксана Олегівна перейнялась даною темою. Дуже сподобалось ,що в презентації були залучені : кросворд,відомості про стоворення хліба, відомості про голодомор.

  2. Дуже гарна презентація, є цікавий матеріал, творчі завдання, яскраві ілюстрації. А казкові герої супроводжують дітей від слайду до слайду. Учитель навчає дітей бережно ставитися до хліба , шанувати його- у цьому полягає виховне значення заходу. Дякую.

  3. Незвичайно захоплива, пізнавальна мультимедійна презентація. Підкорює те, що в анотації учитель підказав можливі варіанти використання даної роботи. Дітям точно припаде до душі поява казкових героїв мишенят Крутя і Вертя. Дякую Оксані Олегівні за творчість.