mail@urok-ua.com

Виховна година “Хліб всьому голова”

Виховна година “Хліб всьому голова”
Зміст виховної години містить цікавий та корисний для учнів початкових класів матеріал про цінність хлібу, важку працю хліборобів, минуле нашої країни. Вчить берегти хліб, поважати людей праці. Тема виховної години розкривається шляхом використання різних форм та методів роботи: бесіди, розповідей, перегляду відео, інсценування, декламування віршів.

Виховна година

 • : Матенчук Любов Іллівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Уманська загальноосвітня школа I-III ступенів №14
 • Вих. год Хліб усьому голова
Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1278

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Тема завжди є актуальною. Інсценізація притчі позитивно впливає на сприйняття її змісту . Інформаційний об*єм вчителя краще подати у формі коротких повідомлень учнів або у формі бесіди, опираючись на життєвий досвід школярів.

 2. Як на мене, слова вчителя дуже великі і об”ємні, не вистачає зв”язку між учнями, прямого контакту. Вчитель говорить, учні розповідають вірші. Така форма роботи не дає високих очікуваних результатів. Сподобалось, що притча не розповідається, а інсценізується учнями. Дякую.

 3. Тема вибрана на виховний захід вдала, торкається і минулого нашої держави (років голодомору). Учасники дійства розширили кругозір по питаннях походження хліба, його ролі в житті людей. Підібрано гарні віршовані твори, музичний матеріал.