mail@urok-ua.com

План – конспект інтегрованого виховного заходу «Здоров’я — всьому голова» для учнів 2 класу

Інтегрований виховний захід розроблено для дітей початкових класів з метою: поглибити поняття про те, що для людини головне — це здоров’я; розширити руховий досвід, вдосконалити життєво необхідні навички рухових дій для використання їх у повсякденній та ігровій діяльності; Виховувати почуття дружби, колективізму, взаємодопомоги.

Вікно перегляду документа

  • : Кошляк Світлана Макарівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Красноградський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) № 3 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області
  • План – конспект інтегрованого виховного заходу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Інтегрований виховний захід у формі гри формує життєві компетентності. Ефективна форма передачі знань і умінь, синтез навчання і виховання – складові успіху представленого заняття. Дякую.

  2. Захід сподобався. Вдалий початок налаштовує присутніх на позитив, створює доброзичливу атмосферу. Вчитель добирає цікаві естафети, інсценування “Ми – корисні для людини!”. Інтеграція додає родзинку до змагань. Добре, що в школі дбають про здоров*я учнів.

  3. Розробка цікава,а головне що форми роботи змінюються постійно,сподобалась інсценізація і робота з картками,анаграмами.також дорочне використання ІКТ.

  4. Майстерно розроблений сценарій виховного заходу. Казкові промінчики підводять присутніх до цілі зібрання. Естафети включають завдання з різних навчальних предметів, що добре відображає суть інтегрованого характеру заходу про здоров я.