mail@urok-ua.com

Презентація для педагогів дошкільних закладів “Патріотичне виховання дошкільників через ОЛ БКДО “Дитина у світі культури”

Важливим напрямом патріотичного виховання є прилучення дітей до народознавства — вивчення культури, звичаїв рідного народу, шляхом ознайомлення з музичними творами через дитячий музичний фольклор.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
78

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Я працювала над проектом “«Українська пісня як засіб виховання маленького громадянина України»(матеріал подан на сайті) .Ознайомлення дітей з культурною спадщиною минулого, сучасним народним мистецтвом, що лежить в основі виховання патріотичних почуттів – зараз ця тема дуже актуальна . Тому хочу сказати,що ви на вірному шляху. Але сама презентація вимагає доопрацювань у вигляді світової гами та кольорів написання слайдів .

  2. Зараз це дуже актуальна тема, матеріал презентації чіткий і доступний.Раджу допрацювати з зображенням тексту, а так хороший матеріал, яким можно користуватися.

  3. Презентація наповнена, оптимально визначено інформаційний зміст слайдів. Однак, колірна гама виду роботи ускладнює читання. Раджу Світлані Георгіївні відформатувати забарвлення тексту на перших слайдах.