Презентація для педагогів дошкільних закладів “Патріотичне виховання дошкільників через ОЛ БКДО “Дитина у світі культури”

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація для педагогів дошкільних закладів “Патріотичне виховання дошкільників через ОЛ БКДО “Дитина у св...
Посада: музичний керівник
Місце роботи: Вугледарський дошкільний навчальний заклад №2 "Золота рибка"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Важливим напрямом патріотичного виховання є прилучення дітей до народознавства — вивчення культури, звичаїв рідного народу, шляхом ознайомлення з музичними творами через дитячий музичний фольклор.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Я також працюю над темою народознавства. Патріотичне виховання – дуже актуальна тема у наш час. Презентація непогана, але я згоджуюся з педагогами, які робили зауваження про колір слайдів.

  2. Я працювала над проектом “«Українська пісня як засіб виховання маленького громадянина України»(матеріал подан на сайті) .Ознайомлення дітей з культурною спадщиною минулого, сучасним народним мистецтвом, що лежить в основі виховання патріотичних почуттів – зараз ця тема дуже актуальна . Тому хочу сказати,що ви на вірному шляху. Але сама презентація вимагає доопрацювань у вигляді світової гами та кольорів написання слайдів .

  3. Зараз це дуже актуальна тема, матеріал презентації чіткий і доступний.Раджу допрацювати з зображенням тексту, а так хороший матеріал, яким можно користуватися.

  4. Презентація наповнена, оптимально визначено інформаційний зміст слайдів. Однак, колірна гама виду роботи ускладнює читання. Раджу Світлані Георгіївні відформатувати забарвлення тексту на перших слайдах.