mail@urok-ua.com

Презентація до інтелектуальної гри “Поле чудес” на тему “Ми пишаємося вами”

Матеріал даної презентації присвячений Дню захисника Вітчизни.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Практична, патріотична презентація, гарно оформлена, з точки зору інформатики, відповідно до вимог. Коли бралось фото з інтернету бажано було обрізати під ним надпис. Дякую за старання.

  2. Дана робота естетично оформлена, пізнавальна. Виховний захід у формі інтелектуальної гри сприяє вихованню любові до рідного краю, Батьківщини. Презентацію можна використати і на святі до Дня Зихисника Вітчизни. Дякую.

  3. Чудовий виховний захід! Сприяє патріотичному вихованню підростаючого покоління. Презентація яскрава, естетична, вона зробить виховний захід незабатнім для учнів. Дякую автору 🙂

  4. Яскрава, естетична, сучасна, патріотичного спрямування презентація. Замініть фото на власні і можете проводити захід. Це значно полегшить роботу, вивільнить час.

    1. Дякую за коментар. Але… Які фото я повинна замінити на власні? У мене немає власних фото з передової. А у Вас є?.. Я сьогодні провела прекрасний захід. Мої третьокласники були у захваті від гри. Я виготовила через презентації власноруч дипломи переможцям I, II, III турів, фінальної гри, гри з глядачами та супергри. Усім дуже сподобалося. Я також одержала велике задоволення від заходу.