mail@urok-ua.com

Презентація до інтелектуальної гри “Поле чудес” на тему “Ми пишаємося вами”

Матеріал даної презентації присвячений Дню захисника Вітчизни.

Презентація

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(6 оцінок. Рейтинг публікації: 4.3 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
329

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Практична, патріотична презентація, гарно оформлена, з точки зору інформатики, відповідно до вимог. Коли бралось фото з інтернету бажано було обрізати під ним надпис. Дякую за старання.

 2. Дана робота естетично оформлена, пізнавальна. Виховний захід у формі інтелектуальної гри сприяє вихованню любові до рідного краю, Батьківщини. Презентацію можна використати і на святі до Дня Зихисника Вітчизни. Дякую.

 3. Чудовий виховний захід! Сприяє патріотичному вихованню підростаючого покоління. Презентація яскрава, естетична, вона зробить виховний захід незабатнім для учнів. Дякую автору 🙂

 4. Яскрава, естетична, сучасна, патріотичного спрямування презентація. Замініть фото на власні і можете проводити захід. Це значно полегшить роботу, вивільнить час.

  1. Дякую за коментар. Але… Які фото я повинна замінити на власні? У мене немає власних фото з передової. А у Вас є?.. Я сьогодні провела прекрасний захід. Мої третьокласники були у захваті від гри. Я виготовила через презентації власноруч дипломи переможцям I, II, III турів, фінальної гри, гри з глядачами та супергри. Усім дуже сподобалося. Я також одержала велике задоволення від заходу.