mail@urok-ua.com

МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ»

Розширити та поглибити знання про Батьківщину, її історію та сучасність;

  • : Побіреська Оксана Миколаївна; Бірова Віра Федорівна
  • : методист,керівник гуртків комунального закладу «Центр туристьско – краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;методист туристсько-краєзнавчого напряму Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.
  • : комунальний заклад "Центр туристсько-краєзнавчої творчості"; Херсонської обласної ради; Херсонький Центр дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради
  • - МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. В описі до поданої роботи зазначено, що таке свято, а правильніше – інтелектуальна гра, проходить щорічно до Дня Соборності. І це важливо! Так як це не просто свято, а традиція. Цікаві тури, за якими визначають переможців. Сценарій супроводжений музикою, це надає гарну атмосферу впродовж свята. Дуже добре, що автор розробки подає додатки. Дякую.

  2. Гарне заняття гуртківців у формі інтелектуальної національно-патріотичної гри.Конкурси”Фотозапитання”та “Співвіднеси назви вулиць” сприяють кращому знайомству з рідним містом,використовується багато краєзнавчого матеріалу.Розширюються і поглиблюються знання з історії України,географії,української літератури,музики.Презентація і музичне оформлення прикрашають захід.Дякую.

  3. Розробка гарна, із комп’ютерним супроводженням, із задоволенням використаю на уроці “Я у світі”