mail@urok-ua.com

Презентація до виховного заходу в початкових класах “Запалюємо зорі для Святого Миколая”

Презентація до свята у вигляді веб – квесту для початкових класів. Щоб на свято прибув Святий Миколай, потрібно засвітити зорі. Кожна зірочка починає сіяти після того, як виконується певне завдання: “Прикрась ялинку”, “Зліпи сніговика”, “Сніжки” , «Одягни новорічний костюм» та ін. Під час виконання завдання “Подарунок” кожен клас презентує свій виступ.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Сучасна мультимедійна презентація до Дня Святого Миколая представляє цікаві конкурси. Гра допоможе школярам отримати приємні враження, створить доброзичливу атмосферу, надихне на творчість. Веб-квест дозволяє учням проводити час весело та цікаво разом, допоможе об’єднати клас спільною справою. Дякую, це креативно та творчо!

  2. Обожнює веб-квести, а мої учні та мабуть не лише мої взагалі від них у захваті.Презентація просто супер. З презентації видно,що ви досягли всього що планували перед проведенням даного дійства.

  3. Презентація просто зачаровує. Усі діти очікують на дива, а Свято Миколая асоціюється із чимось піднесеним та незвичайним. Робота засвідчує про творчий розвиток учнів. Дякую!

  4. Просто чудова презентація. Дня святого Миколая чекають усі без винятку, причому з величезним нетерпінням: і учні молодших, і учні старших класів. Дуже хотілося б побачити ваш шкільний флешмоб. Дівчатка, котрі виконували танок просто молодчинки, помітно, що мають творчі задатки.