mail@urok-ua.com

Презентація до виховного заходу в початкових класах “Запалюємо зорі для Святого Миколая”

Презентація до свята у вигляді веб – квесту для початкових класів. Щоб на свято прибув Святий Миколай, потрібно засвітити зорі. Кожна зірочка починає сіяти після того, як виконується певне завдання: “Прикрась ялинку”, “Зліпи сніговика”, “Сніжки” , «Одягни новорічний костюм» та ін. Під час виконання завдання “Подарунок” кожен клас презентує свій виступ.

Презентація

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
71

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Обожнює веб-квести, а мої учні та мабуть не лише мої взагалі від них у захваті.Презентація просто супер. З презентації видно,що ви досягли всього що планували перед проведенням даного дійства.

  2. Презентація просто зачаровує. Усі діти очікують на дива, а Свято Миколая асоціюється із чимось піднесеним та незвичайним. Робота засвідчує про творчий розвиток учнів. Дякую!

  3. Просто чудова презентація. Дня святого Миколая чекають усі без винятку, причому з величезним нетерпінням: і учні молодших, і учні старших класів. Дуже хотілося б побачити ваш шкільний флешмоб. Дівчатка, котрі виконували танок просто молодчинки, помітно, що мають творчі задатки.