mail@urok-ua.com

Презентація до виховного заходу в початкових класах “Запалюємо зорі для Святого Миколая”

Презентація до свята у вигляді веб – квесту для початкових класів. Щоб на свято прибув Святий Миколай, потрібно засвітити зорі. Кожна зірочка починає сіяти після того, як виконується певне завдання: “Прикрась ялинку”, “Зліпи сніговика”, “Сніжки” , «Одягни новорічний костюм» та ін. Під час виконання завдання “Подарунок” кожен клас презентує свій виступ.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
118

4 коментарі

  1. Сучасна мультимедійна презентація до Дня Святого Миколая представляє цікаві конкурси. Гра допоможе школярам отримати приємні враження, створить доброзичливу атмосферу, надихне на творчість. Веб-квест дозволяє учням проводити час весело та цікаво разом, допоможе об’єднати клас спільною справою. Дякую, це креативно та творчо!

  2. Обожнює веб-квести, а мої учні та мабуть не лише мої взагалі від них у захваті.Презентація просто супер. З презентації видно,що ви досягли всього що планували перед проведенням даного дійства.

  3. Презентація просто зачаровує. Усі діти очікують на дива, а Свято Миколая асоціюється із чимось піднесеним та незвичайним. Робота засвідчує про творчий розвиток учнів. Дякую!

  4. Просто чудова презентація. Дня святого Миколая чекають усі без винятку, причому з величезним нетерпінням: і учні молодших, і учні старших класів. Дуже хотілося б побачити ваш шкільний флешмоб. Дівчатка, котрі виконували танок просто молодчинки, помітно, що мають творчі задатки.