mail@urok-ua.com

Презентація до виховного заходу в початкових класах “Запалюємо зорі для Святого Миколая”

Презентація до свята у вигляді веб – квесту для початкових класів. Щоб на свято прибув Святий Миколай, потрібно засвітити зорі. Кожна зірочка починає сіяти після того, як виконується певне завдання: “Прикрась ялинку”, “Зліпи сніговика”, “Сніжки” , «Одягни новорічний костюм» та ін. Під час виконання завдання “Подарунок” кожен клас презентує свій виступ.

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
108

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Обожнює веб-квести, а мої учні та мабуть не лише мої взагалі від них у захваті.Презентація просто супер. З презентації видно,що ви досягли всього що планували перед проведенням даного дійства.

  2. Презентація просто зачаровує. Усі діти очікують на дива, а Свято Миколая асоціюється із чимось піднесеним та незвичайним. Робота засвідчує про творчий розвиток учнів. Дякую!

  3. Просто чудова презентація. Дня святого Миколая чекають усі без винятку, причому з величезним нетерпінням: і учні молодших, і учні старших класів. Дуже хотілося б побачити ваш шкільний флешмоб. Дівчатка, котрі виконували танок просто молодчинки, помітно, що мають творчі задатки.