mail@urok-ua.com

Презентація звіту про проведення тижня зарубіжної літератури в Богодухівській гімназії №1

Презентація звіту про проведення тижня зарубіжної літератури в Богодухівській гімназії№1. Вона створена на основі фотоматеріалів. На протязі пятьох днів було проведено різні заходи: учні гімназії брали участь в інтелектуальних іграх «7 ключових слів», розгадували літературні анаграми та загадки, інсценували програмові твори, виготовляли стіннівки й підготували малюнки до творів, початкова ланка побувала у чарівній «Країні Мультляндії», а десятикласники були учасниками літературного турніру «Найрозумніший». Діти отримали змогу торкнутися найвизначніших перлин світового літературного мистецтва.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Презентація-фотозвіт переконує, що тиждень зарубіжної літератури в гімназії був якісно спланований і цікаво проведений. Дібрані різні форми щоденних заходів: конкурси, ігри, інсценування тощо. Впевнена, учні із задоволенням брали участь у предметному тижні. Дякую. Зичу творчих успіхів! Кожукало Н.

  2. Тиждень зарубіжної літератури сплановано так, що кожний день був присвячений певній літературній тематиці. Робота предметного тижня була творчою, цікавою, багатогранною – це видно з представлених світлин. Такий захід підвищить інтерес до уроків зарубіжної літератури.Дякую.