mail@urok-ua.com

Презентація звіту про проведення тижня зарубіжної літератури в Богодухівській гімназії №1

Презентація звіту про проведення тижня зарубіжної літератури в Богодухівській гімназії№1. Вона створена на основі фотоматеріалів. На протязі пятьох днів було проведено різні заходи: учні гімназії брали участь в інтелектуальних іграх «7 ключових слів», розгадували літературні анаграми та загадки, інсценували програмові твори, виготовляли стіннівки й підготували малюнки до творів, початкова ланка побувала у чарівній «Країні Мультляндії», а десятикласники були учасниками літературного турніру «Найрозумніший». Діти отримали змогу торкнутися найвизначніших перлин світового літературного мистецтва.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
147

2 коментарі

  1. Презентація-фотозвіт переконує, що тиждень зарубіжної літератури в гімназії був якісно спланований і цікаво проведений. Дібрані різні форми щоденних заходів: конкурси, ігри, інсценування тощо. Впевнена, учні із задоволенням брали участь у предметному тижні. Дякую. Зичу творчих успіхів! Кожукало Н.

  2. Тиждень зарубіжної літератури сплановано так, що кожний день був присвячений певній літературній тематиці. Робота предметного тижня була творчою, цікавою, багатогранною – це видно з представлених світлин. Такий захід підвищить інтерес до уроків зарубіжної літератури.Дякую.