mail@urok-ua.com

Презентація тижня зарубіжної літератури

Фото – звіт про проведення тижня зарубідної літератури.

Вікно перегляду презентації

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Надані фотоматеріали свідчать про те, що предметний тиждень дійсно проходив, що дітям було цікаво. Одному вчителеві організувати і провести всі заходи — складне завдання, але колега з цим гідно справилася. Зичу подальших творчих здобутків! Дякую. Кожукало Н.

 2. Дякую вчителю за презентацію, адже видно, що вчитель працював з “теплотою дущі” : і вистави, і цікаві перерви, і газети, а ще й солодкі призи для кращих учнів. Вчитель так сьогодні завантежений, що не знаєш, за що хапатися іноді. А тут така творчість! Ви молодець, Ганно Сергіївно.

 3. Дякую вчителю за опубліковану презентацію. План тижня зарубіжної літератури однозначно зацікавлює. Мені дуже сподобалися літературні газети. Дякую за матеріал!

 4. Судячи з плану проведення тижня, ви, в основному, проводите ігри та вікторини на перервах.
  Чи доцільно це, не знаю. На перерві у нас відпочивають, граються, врешті, готуються до уроків. Ми проводимо заходи на класних годинах, після уроків. Зацікавила вистава “Пригоди двієчника”.

  1. Ми проводимо також і відкриті цікаві уроки, але хочеться учнів трішечки зацікавити таким як ігрові перерви, де учні можуть також проявити свої знання та отримати за це солодку нагороду для підняття настрою чому це не доцільно?

   1. Дякую за відповідь. Та ми говоримо про позакласні заходи, а не про уроки. Можна і так робити, як ви. Це добре, що ви працюєте. Я ділюся роздумами: “Чи доцільно це, не знаю…” Отже, ні в чому вас не звинувачую. Бажаю успіхів!