mail@urok-ua.com

Презентація тижня початкової школи

Хочу поділитися досвідом проведення тижня початкової школи з колегами. Сподіваюся, що даний матеріал допоможе вчителям підтримувати інтерес та бажання учнів вчитися, зробити свою школу острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку.

Відео

Вікно перегляду документа

  • : Присяжнюк Марія Антонівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Загальноосвітня школа I ступеня с.Вигода Заліщицького району Тернопільської області
  • - Презентація тижня початкової школи
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Проведення Тижня початкової школи є одним із найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання, розвитку пізнавальної активності молодших школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Дякую.

  2. Повністю погоджуюсь із попередніми коментарями. Вчителем проведена гарна та значна робота, і не за один день. Я бачу хороші результати, якими дійсно варто пишатися. Вчитель працює творчо, залучає також і батьків до проведених заходів. Змістовний звіт проведеного тижня. Дякую!

  3. Тиждень початкової школи – це час прожитий на одному диханні – це моя думка. Так як кожен день несе щось цікаве, захоплююче, а також вимагає відповідальності, активності від вчителів та учнів. Дуже добре, що колега поділилася звітом, як проходять у них такі тижні. Чудово, що є дні де можуть залучатися і батьки. Такі тижні ми проводимо і в своїй школі. Це дійсно цікаво.

  4. Проводиться гарна систематична робота, цікаво, вражаюче. Діти зацікавлені, та, мабуть, будуть прагнути навчатись.