mail@urok-ua.com

Сценарій свята «Ми – такі, які ми є», присвяченого закінченню «Початкової школи»

Сценарій свята « Ми – такі, які ми є», присвячений закінченню «Початкової школи». Сценарій намагалась зробити легким, з смішинками. Розрахований на учнів 4 класу. Можливо комусь стане в нагоді. Додаються: мінус пісні “Вітамін Д” – Монатіка, та плюс пісні про початкову школу(дуже душевна пісня).

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дитячий вальс – чудовий початок свята прощання із початковою школою. Випускне свято містить добірку прекрасних сучасних віршів про шкільні будні протягом 4 років навчання у початковій школі. Цікавим моментом є вручення Сертифікатів І ступеня та диску з пам’ятними фото. Дякую!

  2. Дуже добре, що свято проводять самі учні початкових класів, це виховує в них самостійність, вчить бути відпоавдальним, вчитель розуміє гумор, тому і діти будуть отримувати задоволення від “смішинок”. Цікавий сценарій, хоча як на мені, віршів забагато, але вчителі знайдуть корисний матеріал для себе.

  3. Думаю, що на такому святі і батьки, і учні, і вчитель отримали лише позитивні емоції. Під час свята учні пригадали свої попередні роки навчання, спільну працю зі своїм наставником. Схвалюю почуття гумору автора. Дякую!