Роль мистецтва у формуванні компетентностей учнів в умовах школи-інтернату (опис досвіду роботи)
Місце роботи: Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
Сучасний світ — це світ творчих, креативних особистостей, і вершин у ньому досягають лише ті, хто мислить неординарно, творчо, хто намагається нестандартно розв’язувати будь-які проблеми.Уроки бандури та вокалу в нашій школі мають переважно індивідуальну форму навчання. Перед початком роботи з учнями ми знайомимось з ними, їх талантами, здібностями, з поглядами та уподобаннями. А вже потім, протягом кожного уроку відбувається формування особистості. А це і навчальна, і виховна, і концертна робота, і пошукова та наукова робота.Наукова та пошукова робота – це досить нелегка справа, яка потребує від наших вихованців великого терпіння, сили волі, концентрації уваги, бачення вирішення поставленої проблеми, користь від неї. Науковому керівнику необхідно глибоко проаналізувати можливості своїх учнів, рівень їх працездатності, скласти змістовний план роботи.
Повністю погоджуюсь із думкою Марини Юрченко. Дякую за вдало обрані інтернет-ресурси, які будуть корисними для колег. Успіхів Вам!
Опис досвіду роботи вчителя заслуговує на увагу, теоретичний матеріал необхідний у процесі формування компетентностей учнів засобами мистецтва. Корисними є інтернет – ресурси, які пропонує вчитель, цікавою є практична діяльність Оксани Дмитрівни.