super@urok-ua.com

Розробка інтегрованого уроку з літературного читання та трудового навчання “Для чого людині серце.”

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка інтегрованого уроку з літературного читання та трудового навчання “Для чого людині серце.”
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: КЗ "Обухівський НВК №2"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує інтегрований урок з літературного читання та трудового навчання, присвячений казці А. Дімарова “Для чого людині серце”.

Мета уроку: знайомство з жанром казки, формування читацьких навичок, розвиток критичного мислення та умінь працювати з папером.

  1. Організаційний момент
  2. Мотивація навчальної діяльності
  3. Перевірка домашнього завдання
  4. Робота над новим матеріалом
  5. Фізкультхвилинка
  6. Узагальнення вивченого матеріалу
  7. Підсумок уроку

Учні працюють у групах, виконують завдання, обговорюють казку та виготовляють сердечка технікою мозаїчного торцювання, виховуючи доброзичливість та бажання творити добро.

Домашнє завдання: скласти есе “Що треба робити, щоб бути доброю людиною”.

()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок викликає позитивні емоції. Під час уроку використано багато інтерактивних вправ. Сподобалось “Коло думок” та домашнє завдання творчого характеру (скласти есе). Цікава практична робота із застосуванням техніки торцювання. Фотоматеріал підтверджує активну роботу учнів на уроці. МОЛОДЦІ!

  2. Дужу цікавий урок, різні види роботи, інтерактивні технології, дружній настрій, створено гарний емоційний настрій, гарне мозаїчне торцювання. Вчитель – молодець!