Розробка виховної години з мультимедійною презентацією для 4 класу “Обережно: грип!”

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка виховної години з мультимедійною презентацією для 4 класу “Обережно: грип!”
Посада: Вчитель початкових класів, вихователь ГПД
Місце роботи: Малинівський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІст."

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Грип нагадує про себе в холодну пору року. Кожен сезон хворіють мільйони дорослих і людей в усьому світі. Багато людей помирають від ускладнень грипу.
Школярів необхідно ознайомлювати із шляхами поширення вірусів, ефективними засобами профілактики, вчити відноситись до свого здоров’я як до найвищої цінності людського життя.

Розробка виховної години

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Тематика виховної години сприяє формуванню здорового способу життя. Вчитель на доступному рівні знайомить учнів із завданнями спілкування, демонструє необхідні засоби щодо збереження здоров’я. Розповідь супроводжує презентація. Дякую.

  2. Мені дуже сподобалась сценка “Мікроби”, а також рубрика “Зелена аптека. Знайдемо ліки навколо нас”. На такому заході учні зможуть відчути себе дорослішими та усвідомлять , що вони також несуть відповідальність за власне здоров*я.

  3. Без сумнівів, здоров”я – це дорогоцінний скарб і його потрібно берегти. Матеріал є корисним, доступним для сприйняття учнів. Ви надаєте гарні поради по збереженню здоров”я.

  4. Ольга Володимирівна пропонує комплексно розроблену бесіду з профілактики грипу (конспект + презентація). Підібрано цікавий матеріал, який за бажанням можна використати для роботи в групах. Дякую за публікацію.

  5. Дуже цікава розробка виховної години. Попереджає дітей про небезпечні захворювання, розповідає про простудні захворювання. Цей матеріал буде дуже корисним для учнів. Спасибі автору за методичну розробку.

  6. Дане заняття відповідає основним напрямам виховної роботи школи, , Дії класного керівника, які сприяли успішному проведенню заходу: добре підготовлено обладнання, вдало підібрані вірші, практичні заняття, сценарій відповідає віковим особливостям 4 класу.

  7. Виховний захід Ольги Володимирівни дуже актуальний. Матеріал дає можливість ознайомитись не лише з заходами по лікуванню грипу, а й по проведенню профілактики. З світлин видно, що вчитель знайомить дітей з “Зеленою аптекою”, не лише теоретично, а й практично.