mail@urok-ua.com

Розробка виховної години з мультимедійною презентацією для 4 класу “Обережно: грип!”

Грип нагадує про себе в холодну пору року. Кожен сезон хворіють мільйони дорослих і людей в усьому світі. Багато людей помирають від ускладнень грипу.
Школярів необхідно ознайомлювати із шляхами поширення вірусів, ефективними засобами профілактики, вчити відноситись до свого здоров’я як до найвищої цінності людського життя.

Розробка виховної години

Презентація

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
446

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Ольга Володимирівна пропонує комплексно розроблену бесіду з профілактики грипу (конспект + презентація). Підібрано цікавий матеріал, який за бажанням можна використати для роботи в групах. Дякую за публікацію.

  2. Дуже цікава розробка виховної години. Попереджає дітей про небезпечні захворювання, розповідає про простудні захворювання. Цей матеріал буде дуже корисним для учнів. Спасибі автору за методичну розробку.

  3. Дане заняття відповідає основним напрямам виховної роботи школи, , Дії класного керівника, які сприяли успішному проведенню заходу: добре підготовлено обладнання, вдало підібрані вірші, практичні заняття, сценарій відповідає віковим особливостям 4 класу.

  4. Виховний захід Ольги Володимирівни дуже актуальний. Матеріал дає можливість ознайомитись не лише з заходами по лікуванню грипу, а й по проведенню профілактики. З світлин видно, що вчитель знайомить дітей з “Зеленою аптекою”, не лише теоретично, а й практично.