super@urok-ua.com

Стаття «Основні завдання та можливості курсу історії щодо формування громадянської компетентності учнів»

Автор публікації
Автор матеріалу: Стаття «Основні завдання та можливості курсу історії щодо формування громадянської компетентності учнів»
Посада: Учитель історії
Місце роботи: КУ Сумська ЗОШ №4 СМР

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ Шульчевської С.Є. присвячений аналізу основних завдань та можливостей курсу історії у контексті формування громадянської компетентності учнів. Освіта в Україні ставить за мету виховати активного громадянина, здатного до усвідомленої участі в житті суспільства, основуючись на демократичних принципах та цінностях. Акцентується на необхідності зміни традиційного підходу до навчання на користь компетентнісного, що дозволяє формувати у школярів вміння критично мислити, вирішувати конфлікти і ефективно спілкуватися.

Значна увага приділяється ролі предмета історії у формуванні громадянської компетентності, адже знання історичного контексту держави та суспільства сприяє кращому розумінню учнями сучасних громадянських процесів. Пропонуються методичні підходи для інтеграції громадянської освіти у процес викладання історії, такі як використання проблемних питань, інтерактивних методів навчання та активне застосування компетентнісного підходу.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Громадянська компетентність є складним особистісним утворенням, її формування потребує певної системи набуття знань, умінь, навичок,ставлень.Матеріали статті “Основні завдання та можливості курсу історії щодо формування громадянської компетентності учнів” розкривають особливості формування та розвитку громадянської компетентності школярів на уроках історії у 7-8 класах.