super@urok-ua.com

Стаття “Педагогіка милосердя і добра – найвища святиня в педагогічній спадщині В.О. Сухомлинського”

Автор публікації
Автор матеріалу: Стаття “Педагогіка милосердя і добра – найвища святиня в педагогічній спадщині В.О. Сухомлинського”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Миронівська ЗШ I- II ст. Світловодської РДА Кіровоградської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

У статті подано аналіз моральних категорій «добро», «радість», «доброзичливість», «щастя», «зло», «насильство», визначено їх сутність; розкрито розуміння цих понять В. О. Сухомлинським, висвітлено головні ідеї релігійного виховання учнів початкової школи; розкрито його методичні поради і педагогічні заповіді щодо виховання добра у дітей молодшого шкільного віку.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Щира вдячність вчителю за працю над творчістю Сухомлинського, яка буде актуальною у всі часи! Матеріал є доречним до 100-річчя від Дня народження педагога! Дякую!

  2. Як кажуть: “Добро і милосердя – це два людських крила”. Мені було цікаво ознайомитись із такою корисною роботою, адже я високо ціную педагогічну спадщину Василя Сухомлинського. Саме вчителі розвивають в учнів найцінніші ресурси: розум та серце. Дякую за гарну статтю!

  3. Методика Сухомлинського завжди матиме високу популярність. Дякую за опрацьовану тему, що є такою багатогранною. Дуже важливим є надання аналізу вказаних моральних категорій. Цікаво було ознайомитись із Вашою роботою. Дякую!

  4. Любов Борисівна провела велику добротну роботу над проектом з дуже у наш час актуальною темою. Результати дослідницької роботи тепер, завдяки авторові, можна використовувати як на вчительських нарадах та педагогічних читаннях, так і на батьківських зборах і на всеобучах.

  5. Матеріал важливий, цікавий та необхідний . Його елементи можна використати як під час бесіди. так і під час уроку, на методичному об*єднанні тощо. Розглядається досвід Сухомлинського, його методика роботи з морального виховання.