mail@urok-ua.com

Сценарій проведення свята Останнього дзвоника

Сценарій проведення важливого і радісного шкільного свята “Останній дзвоник” спрямований на виховання і розвиток вільної, духовно багатої, життєлюбної, талановитої особистості, що володіє знаннями про природу, людину і суспільство, готова до творчої діяльності і дотримується принципів моральної поведінки, шанує працю педагогів та глибоко поважає батьків. Адже саме ці свята стають заключними, фінальними у шкільному житті випускників.

Вікно перегляду документа

 • : Розенквіт Ірина Аркадіївна
 • : Вчитель зарубіжної літератури
 • : Лужанський ЗНЗ І-ІІІ ст. ім.В.Орелецького Кіцманського району, Чернівецької області
 • Сценарій проведення свята Останнього дзвоника
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Красно дякую за чудовий відгук, я справді творю від щирого серця, адже маю Господнє благословіння на творчих та талановитих учнів!!! Все роблю для своїх любих вихованців!!!

 2. Так часто зустрічаються у розробках однакові віршовані рядки, і виникає враження, що читаєш один сценарій. Ваша розробка вразила своєрідністю, власним творчим підходом. Відчувається, що автор вклала частинку душі і у цю розробку, і у своїх вихованців. Творчих успіхів вам!

 3. Учитель пропонує розроблений сценарій , який стане у нагоді багатьом педагогам. Сподобалися гарні ідеї – арка з рушників, створення банера. Видно, свято пройшло традиційно, патріотично. Дякую.

  1. Надзвичайно приємно знати, що моя робота стане у пригоді колегам!!! Творчим успіхів усім та Господнього благословіння!!!

 4. Свято останнього дзвоника завжди незабутнє, прекрасне. Ірина Аркадіївна подбала, щоб захід запам*ятався надовго, особливо випускникам. Сподобалась патріотична ідея – створення банера, оформлення лінійки. Фото допомагають побачити перебіг свята.

  1. Щире спасибі за прекрасні слова!!! Вкладаю все серденько і душу у створення свята!!! Сил, наснаги та Божої ласки Вам!!!