Сценарій “Вифлеємська зіронька” для початкових класів
Автор публікації

ПІБ автора: Обладан Світлана Дмитрівна
Посада: вчитель початкових класівМісце роботи: Ясінянська ЗОШ Іст.№4
Наскільки корисна ця публікація?
Натисніть на зірочку, щоб оцінити!
Вікно перегляду документа
Стенди для школи
та дитячого садка
та дитячого садка
ТАКОЖ ВАС МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ

Вчитель англійської мови Нікітюк Оксана Анатоліївна
Сценарій казки "Ріпка" англійською для дітейСценарій казки "Ріпка" для дітей допоможе вивчати англійську через гру та покращити сприйняття мови.

Вчитель початкових класів Стратієнко Ольга Володимирівна
Осінні українські вечорниці: Культура початкових класівНасолоджуйтесь українськими вечорницями! Вивчайте з дітьми народні пісні, вірші та традиції, святкуйте культуру через ігри, танці й страви.

Вчитель початкових класів Азарова Наталія Леонідівна
Свято Матерів: Любов, Повагу та Зв'язок ПоколіньДіти святкують матерів і бабусь з піснями, іграми та подарунками, виховуючи глибоку любов і повагу між поколіннями.

Вчитель початкових класів Ярошевська Марія Казимирівна
Виховний захід: 'З РОДИНИ ЙДЕ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ'Долучайтеся до заходу, що формує уявлення про сімейні цінності та любов до рідних. Поглиблюйте знання дітей про батьків!

Заступник директора з ВР, вчитель початкових класів Кравчук Надія Вікторівна
Казкова феєрія: Веселий новорічний пошукПриєднуйтесь до чарівної пригоди з Дідом Морозом і Снігуронькою, щоб визволити Новий рік від піратів. Дружба, добро та веселі конкурси чекають!

Вчитель початкових класів Шпилева Елизавета Сергіївна
У гості до казки: Виховний захід для дітейДолучайтеся до заходу "У гості до казки", де діти відкриють любов до книг та навчаться поважати їх!

Педагог-організатор Король Ольга Олександрівна
Новорічний сценарій: єднання та радість святаНасолоджуйтесь атмосферою свята завдяки віршам, Бабі Язі та Діду Морозу в нашій новорічній виставі!
“Різдво Христове – це СВЯТО і ви його подарували дітям. Колядки, пісні, вірші – все заворожує і налаштовує на духовний лад. Велике дякую Вам за розробку. Продумано все дуже добре: велика підготовка, враховані вікові особливості учнів, зміна діяльності, різноманітність форм. Захід сприяє духовно – моральному вихованню школярів та створенню атмосфери світлого свята. Це дуже важливо в наш час
Світлано Дмитрівно! Дякую за сценарій, від якого війнуло морозцем, запахло ялинкою, задзвеніло ніжно дзвониками дітей-віншувальників. Це корисний матеріал, оскільки враховує обрядовість та культуру християнського зимового дійства, тактовно та духовно вводить дітей в особливий світ Різдва, знайомить з історією свята та подіями, які лежать в основі Віфлеємської ночі. Театральні прийоми – це улюблена форма вираження емоцій очікування чуда у внутрішньому світі наших школярів, яка гарно сприймається батьками, створює настрій всіх учасників, допомагає ще раз доторкнутися душею до величної таїни всесвітнього масштабу. Дякую та бажаю успіхів!
Світлана Дмитрівна створила гарну розробку до чудових зимових свят. Візьму даний захід , з вашого дозволу, собі на замітку під час проведення подібного свята. Щоб посилити у дітей сприйнятливість до краси Різдва, використовуються різноманітні прийоми, зокрема, інсценізація.