mail@urok-ua.com

Сценарій “Вифлеємська зіронька” для початкових класів

Цікавий, захоплюючий і повчальний сценарій для учителів та їх учнів до Різдвяних свят.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. “Різдво Христове – це СВЯТО і ви його подарували дітям. Колядки, пісні, вірші – все заворожує і налаштовує на духовний лад. Велике дякую Вам за розробку. Продумано все дуже добре: велика підготовка, враховані вікові особливості учнів, зміна діяльності, різноманітність форм. Захід сприяє духовно – моральному вихованню школярів та створенню атмосфери світлого свята. Це дуже важливо в наш час

  2. Світлано Дмитрівно! Дякую за сценарій, від якого війнуло морозцем, запахло ялинкою, задзвеніло ніжно дзвониками дітей-віншувальників. Це корисний матеріал, оскільки враховує обрядовість та культуру християнського зимового дійства, тактовно та духовно вводить дітей в особливий світ Різдва, знайомить з історією свята та подіями, які лежать в основі Віфлеємської ночі. Театральні прийоми – це улюблена форма вираження емоцій очікування чуда у внутрішньому світі наших школярів, яка гарно сприймається батьками, створює настрій всіх учасників, допомагає ще раз доторкнутися душею до величної таїни всесвітнього масштабу. Дякую та бажаю успіхів!

  3. Світлана Дмитрівна створила гарну розробку до чудових зимових свят. Візьму даний захід , з вашого дозволу, собі на замітку під час проведення подібного свята. Щоб посилити у дітей сприйнятливість до краси Різдва, використовуються різноманітні прийоми, зокрема, інсценізація.