Сценарій виховного заходу “Чотири роки, як чотири дні” (прощання з початковою школою)

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій виховного заходу “Чотири роки, як чотири дні” (прощання з початковою школою)
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Чортківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій виховного заходу “Чотири роки, як чотири дні” (прощання з початковою школою) розрахований на проведення свята прощання з початковою ланкою освіти і вчителями, які навчали протягом чотирьох років. Достатня кількість віршів дає можливість підібрати актуальний віршик для кожної дитини. У виховному заході також залучено батьків та майбутнього класного керівника.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. У Вашій початковій ланці відбувся випускний, де школярики попрощалися з першими сходинками дитинства та першою вчителькою. Сценарій сучасний, креативний, дуже гарно сприймається, підлаштований під кожну дитину. Це цікаве прощання із незабутнім періодом дитинства. Творіть, вигадуйте!

  2. “Чотири роки, як чотири дні”… Але скільки за плечима прожитого і пережитого, почутого та побаченого, багаж емоцій та знань… Свято проведено на належному рівні, розробка варта уваги. Дякую!

  3. Я ознайомилася з Вашою розробкою. Ви доклали багато зусиль, щоб поєднати прекрасні поетичні рядки, пісні, виступи та звертання до вчителів, батьків.Все детально продумано для того, щоб зробити яскраве та незабутнє свято. Ваша розробка варта уваги. Дякую вам за роботу. Творчості вам та натхнення.

  4. Гарний веселий початок! Трішки гумору, урочиста частина. Все продумано, все, як кажуть, “по поличкам” розкладено. Художні номери допоможуть створити атмосферу справжнього свята. Мені сподобалося!!!