mail@urok-ua.com

Сценарій виховного заходу “У світі все починається з мами”

Сценарій виховного заходу “У світі все починається з мами”

 • : Петрик Олена Сергіївна
 • : вчитель початкових класів
 • : ЗОШ І-ІІІ ст.с. Зелена
 • Сценарій свята Мам
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
125

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Кожного року ми намагаємося здивувати наших мам на шкільних святах. Дана публікація містить дуже багато віршів для вітання жіночої половини людства. Також веселі та різнопланові конкурси для присутніх. Дякую!

 2. Яке світле і радісне свято вийде при використанні цього сценарію. Як зворушливо будуть звучати слова, звернені дітьми до своїх мамам. Я впевнена, що на такому заході нудьгувати ніхто не буде.Спасибі за матеріал, багато взяла собі на замітку.

 3. Гарне свято! Вірші дібрано веселі, позитивні. Ігри, вгадування за описом дитини звичок мами візьму собі на замітку вже наразі. Задум із квіткою допомагає логічно перейти від одного етапу вітань до іншого.Дякую!

 4. Сценарій дуже сподобався. Дитина, мама, бабуся. Збережена вся наступність. Якщо вдома не завжди батькам вистачає часу, щоб з дітками погратись, то це можна зробити на шкільному святі. І дітки дуже люблять брати участь разом зі своїми рідними. Це для них важливо. “Прикрась матусю” – просто чудово.Успіхів вам і хороших вдячних учнів.)