Сценарій виховного заходу “У світі все починається з мами”

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій виховного заходу “У світі все починається з мами”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: ЗОШ І-ІІІ ст.с. Зелена

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій виховного заходу “У світі все починається з мами”

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Дуже багато віршів про маму. Усі найкращі та найтепліші слова присвячуються ангелу-охоронцю кожної дитини – мамі. Гарна ідея із візитом Карлсона. Урізноманітнює роботу заходу “Гра з матусями” (робота із пелюстками) , не забули і про турботливих бабусь. Дякую!

  2. Як вдало сказано у назві сценарію: ” У світі все починається з мами”. І у такий день все для мами: квіти, дитячі усмішки, гарні вірші та чудові ігри. Думаю, що Ваше свято принесло усім багато позитиву. Дякую!

  3. Кожного року ми намагаємося здивувати наших мам на шкільних святах. Дана публікація містить дуже багато віршів для вітання жіночої половини людства. Також веселі та різнопланові конкурси для присутніх. Дякую!

  4. Яке світле і радісне свято вийде при використанні цього сценарію. Як зворушливо будуть звучати слова, звернені дітьми до своїх мамам. Я впевнена, що на такому заході нудьгувати ніхто не буде.Спасибі за матеріал, багато взяла собі на замітку.

  5. Гарне свято! Вірші дібрано веселі, позитивні. Ігри, вгадування за описом дитини звичок мами візьму собі на замітку вже наразі. Задум із квіткою допомагає логічно перейти від одного етапу вітань до іншого.Дякую!

  6. Сценарій дуже сподобався. Дитина, мама, бабуся. Збережена вся наступність. Якщо вдома не завжди батькам вистачає часу, щоб з дітками погратись, то це можна зробити на шкільному святі. І дітки дуже люблять брати участь разом зі своїми рідними. Це для них важливо. “Прикрась матусю” – просто чудово.Успіхів вам і хороших вдячних учнів.)