super@urok-ua.com

Сценарий заходу до Дня визволення Херсонщини від фашистських загарбників “Ти пам’ятай, ніколи не забудь…” (Для учнів 7-11 класів)

Автор матеріалу: Сценарий заходу до Дня визволення Херсонщини від фашистських загарбників “Ти пам’ятай, ніколи не забудь…” (Для учнів 7-1...

Поглибити знання учнів з історії; вшанувати память загиблих визволителів; виховати любов і повагу до історії країни, ветеранів і учасників війни; формувати у дітей почуття гідності, доброти , милосердя.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Патріотичне виховання серед виховних напрямів наразі набуває найбільшої актуальності, даний захід відповідає запитам сучасності, закладає фундамент для формування свідомого покоління. Фото, зміст заходу підтверджують вищесказане. Дякую.

  2. Виховний захід містить проникливі вірші, пісні, танці, авторську поезію. Під час проведення Ви мали нагоду показати учням про те, що мільйони людей забрала війна. Проведений захід дасть змогу підростаючому поколінню дізнатися щось нове і цікаве для себе, поринути у ті часи та події, які ми не маємо права забувати заради процвітання України. Дякую!

  3. Не можуть не вражати поетичні рядки Ліни Костенко “Мій перший вірш написаний в окопі…”. Матеріал підібрано вдало, такий захід виховує в учнів патріотичні почуття та гуманність. Дякую!

  4. Сценарій заходу спрямований на виховання в учнів любові до Батьківщини,поваги про загиблих і ветеранів війни,формуванню рис глибокого патріотизму.Професійно створені декорації зроблять цей захід незабутнім і неповторним.Дякую